(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Клієнти та відгуки

Клієнти

За роки діяльності ми отримали чимало друзів серед наших клієнтів. Звісно, серед замовників є власники не тільки приватних осель, але й відомі в нашому місті фірми. З гордістю представляємо частину з них:

ТОВ «Микулинецький Бровар»
ПП "Візовий сервіс центр"
ТОВ «СКАЛА»
Новосілківське МПД ДП УКРСПИРТ
ВАТ «Мотор Січ»
ТОВ Мікоген-Україна

Відгуки:

Моє замовлення вікон у Корси було трохи з проблемами. Вікна якісні, я задоволена. Але коли замовляла, мені обіцяли, що зроблять за 10 днів, а насправді получилось за 13. Трохи довго я чекала на свої вікна

Ольга Василівна,

Я часто їжджу за кордон і мій будинок залишається без нагляду. Тому вирішив поставити захисні ролети на вікна. Звернувся до КОРСИ, бо раніше замовляв у них вікна і все було зроблено відмінно. На цей раз КОРСА теж не підкачала, я всім задоволений. Успіхів вам, Вікна КОРСА

Петро Профецький,

Я замовляв утеплення будинку на Корсі. Мені дуже сподобався їхній підхід. Для покупця все чітко, прозоро, зрозуміло. До мене приїхав кваліфікований замірник, потім мені чітко прорахували вартість самого утеплення і робіт. Зробили компютерний макет, я побачив як буде виглядати мій будинок. Все було зроблено професійно. Дякую!

Петро Іванович,

Я замовляла вікна у КОРСІ. Мені треба було зробити все дуже швидко, бо я в Україні була тільки 2 тижні. Вікна мені поставили за 1 тиждень, поставили підвіконники, відкоси. Вдячна за те, що зрозуміли мою ситуацію, виконали все в термін і якісно.

Марина,

В мене була проблема: постійно цвіли відкоси і дуло з вікон. Я викликав майстра з КОРСИ. Він пояснив, що проблема в неправильно встановлених вікнах і щілиною під підвіконням. Ми замінили вікна і одразу поставили «теплі» відкоси. Дуже зручно, бо не треба викликати будівельників, немає шпаклівки, пилюки. Тепер і з вікон не дує і відкоси не мокріють.

Ігор,

Вікна ми міняли і в квартирі і на дачі. Вже знали де купувати, бо в батьків вікна Корса вже 7 років і без жодних проблем. В квартиру ми вибрали дорожчі, кращі вікна, 5 камерні. На дачу купили трохи дешевші, 3 камерні. Різницю відчули вже першої зими. Опалення на мінімумі, а в квартирі теплота. Радимо всім, не прогадаєте.

Катя,

Купували вікна і жалюзі до них у КОРСІ. Вибрали вікна сірого кольору, довго вагалися, але тепер наш будинок виглядає найкраще!

Сергій,

Велике спасибі монтажній бригаді Вікна КОРСА. Вони, коли робили заміри, пояснили і порадили, як найкраще зробити балкон. Після заміни старого дерев’яного балкону на новий, пластиковий, і на балконі і на кухні стало значно тепліше. Моя сім’я тепер з радістю п’є зранку каву на балконі.

Аліна,

Минулого літа я в пошуках вікон завітав на салон Корси, що на Руській, привітний персонал уважно і поставився до підбору мною вікон та все пояснив на «хлопський розум», в результаті я поставив вікна в кольорі 5 камерні, три скла і та тепла дистанційна рамка. Чесно скажу дещо дорого вийшло, але вже зимою я побачив, наскільки менше газу спалив на опалення мого одноповерхового будинку.

Ігор,
клієнт

Замовляла вікна Корса два роки тому. Зробили на совість, ціна відповідає якості. Вікна зробили швидко, монтажники працювали акуратно, поставили досить швидко, і головне якісно. Одним словом, я задоволена і якістю вікон і обслуговуванням, тому рекомендую всім.

Наталя,
Клієнт

Вікна ставив собі в будинок минулого року. Корсу мені порекомендував кум, бо сам замовляв в них три роки тому і вікна і двері. Попри хороші відгуки кума я і сам тепер переконався в якості цих вікон. Фурнітура працює відмінно, вікна не потіють і не сифон ять, чим ми з дружиною дуже задоволені. Персонал привітний, технічно обізнаний, і все роблять вчасно.

Тарас,
клієнт
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99