(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Rehau

Початок історії

Вперше продукція REHAU була застосована в Україні ще до появи офіційного представництва в Україні – у 1992 році в проекті будівництва житла для військовослужбовців у м. Старокостянтинів. Перший офіс з продажу відкривається в 1997 році, в тому ж році з’являються представництва в Одесі та Дніпропетровську. З 1998 року філіал в Одесі відповідає і за ринок в Молдові. Щоб ознайомитись з новинками ринку і досвідом західних колег, компанія REHAU разом з партнерами відвідує виставку Fensterbau в Німеччині в 1998 р. і виставку Budma в Польщі в 1999 р. Присутність на українських виставках компанія REHAU почала з участі у виставці «Kievbuild 1997».

У 2002 році на місці представництва REHAU AG+Co утворюється ТОВ «РЕХАУ», яке на сьогоднішній день включає 4 офіси з продажу – в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Львові.

Крім того, компанія REHAU має 4 діючих логістичних центри – у Києві (2 склади), Дніпропетровську та Одесі. REHAU стала першою в Україні компанією, яка в 2003 р. відкрила Академію REHAU в Києві.

Навчальний центр включає в себе демонстраційний зал і навчально-виробничу віконну майстерню. Його мета – підвищення професійного рівня наших партнерів і, завдяки новим знанням, сприяння їх успішному бізнесу на ринку України.

Щоб поліпшити зв’язок з кінцевим споживачем в 2004 р. компанія REHAU розробляє і запускає першу «гарячу лінію» у віконному бізнесі в Україні. Щорічно більше 5000 користувачів знаходять підтримку при виборі та замовленні вікон, отримують консультацію експерта та рекомендації про вибір надійного виробника вікон.

Україна стала першою країною в світі, де  ТМ «REHAU» була визнана загальновідомою.

Це дуже висока відзнака і визнання багаторічної успішної діяльності компанії REHAU на державному рівні.

Нам приємно, що таке визнання підкріплюється і іншими нагородами від кінцевого споживача – «Золота Торгова Марка України» (2003), «Фаворити Успіху» (2007, 2009, 2010, 2013, 2014), «Бренд Року» (2010), «Вибір Року» (2011).

 

rehau2Перевага в усіх відношеннях

Ось вже більше 65 років, з моменту заснування в 1948 році, компанія REHAU із завидною постійністю встановлює нові стандарти в області екологічності та економічності, дизайну і функціональності, безпеки та комфорту в будівництві. Розробки REHAU роблять будівництво будинку з нульовим споживанням енергії реальністю. Перший віконний профіль компанії був екструдований в 1958 році. Сьогодні профільні системи REHAU є втіленням високої енергоефективності, ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій виробництва. Компанія REHAU пропонує рішення на всі випадки життя: від профільної системи для виготовлення стандартних вікон до сертифікованої системи, призначеної для будинків з пасивним опаленням. Насамперед, це системи: REHAU Euro-Design 60, REHAU Euro-Design 70, REHAU Ecosol-Design 60, REHAU Ecosol-Design 70, REHAU Brillant- Design, REHAU Euro-Design 86 Plus, REHAU GENEO, REHAU Polytec 50 для пристрою енергозберігаючих фасадів і зимових садів, система вхідних дверей, система розсувних дверей S785 (у тому числі для виготовлення «дверей-гармошок»). Відповідно до індивідуальних замовлень з даних профільних систем можуть бути виготовлені вікна та двері різних розмірів, форм, стильових рішень і способів відкривання для нових об’єктів і для модернізації старих будівель житлового, цивільного і промислового призначення.

 

Висока якість

З моменту утворення компанії якість для REHAU – не шаблон, а постійно прогресуючий результат покращень. Заводи і продукція компанії сертифіковані за системою ISO 9001 і відповідають міжнародним вимогам і стандартам якості. Міжнародний сертифікат ISO 9001 вперше був отриманий компанією REHAU в 1986 році. В 2008 році було прийняте рішення про підтвердження міжнародного стандарту ISO 9001-2001 в Україні. На заводах REHAU було перевірено 17 процесів системи управління якістю та проведена оцінка стану виробництва. На основі результатів перевірки компанія REHAU отримала сертифікат. Він свідчить про те, що система управління якістю проектування, розробки та виготовлення профілів ПВХ для вікон, дверей, труб для використання всередині будинків і в зовнішніх мережах, яка здійснюється на заводах REHAU згідно з дійсними в Україні нормативними документами, відповідає вимогам ГОСТ ISO 9001-2001 «Системи управління якістю. Вимоги». Сертифікат виданий Українським органом сертифікації продукції будівництва «УкрцентрСЕПРОбуд» на 5 років.

Якість є суттєвою основою нашого успіху. Шляхом виконання відповідних вимог наших клієнтів ми робимо важливий внесок у їх задоволення. В усіх країнах ми працюємо за діючими в усьому світі принципами та нормами якості.

За це уряд Баварії відзначив компанію REHAU Баварською нагородою за якість 2011. Завдяки якості процесів та продукції, а також концепції гарантії якості наше підприємство є лідером в категорії індустрія.
Основні принципи якості стосуються не лише наших співробітників, але й постачальників:

Ми працюємо для клієнтів і прагнемо виконувати їхні вимоги щодо якості Якість планується, виробляється, перевіряється й контролюється Якість включає кваліфіковану обробку запитів, обслуговування та своєчасність виконання Уникнення недоліків замість усунення недоліків. Процеси та системи менеджменту якості необхідно постійно поліпшувати.

Компанія REHAU сертифікована згідно з ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009, а також ISO/IEC 27001:2005. Сертифікати можуть бути надані за вимогою.

 

Активна соціальна позиція

Активна соціальна позиція є невід’ємною частиною діяльності компанії REHAU в усьому світі. З моменту створення компанії керівництво підходить до організації соціальної діяльності так само відповідально і серйозно, як і до розвитку самого бізнесу. Благодійні акції та соціальні проекти, підтримка спортивних, освітніх і культурних заходів – це лише частина громадської діяльності нашої компанії REHAU.

Соціальні ініціативи компанії REHAU в Україні спрямовані на підтримку медичних і оздоровчих установ, дитячих будинків, допомогу малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення, громадським організаціям, які не мають достатнього фінансування і потребують підтримки. У цій сфері компанія REHAU активно співпрацює з благодійним фондом і соціально громадськими організаціями.

Соціальну політику REHAU активно підтримують компанії-партнери по всій Україні. З 2003 року спільними зусиллями успішно реалізовано безліч соціальних програм і благодійних проектів по склінню лікарень та реабілітаційних центрів, дитячих садків і шкіл, дитячих будинків, інтернатів та багатьох інших об’єктів соціального призначення. Всі перераховані установи отримали допомогу від компанії REHAU у вигляді нових металопластикових вікон, які забезпечили затишну атмосферу і комфортний мікроклімат в приміщеннях, надійний захист від холоду, протягів і зайвого шуму.

 

rehau3Надійність та інновативність

Компанія REHAU надовго забезпечила собі переваги у конкурентній боротьбі завдяки визначним інноваціям та високій надійності. Ми послідовно об’єднуємо ноу-хау з наших трьох напрямків роботи – будівництва, автомобілебудування та індустрії. Для зміцнення нашої провідної позиції в світі у виробничій, консультаційній та сервісній сферах ми створюємо сучасні системні пропозиції та послуги. Вже тривалий час REHAU є незалежним та надійним партнером для клієнтів по всьому світу.

 

Історія

rehau4

В 1948 році Хельмут Вагнер розпочав виробництво шлангів та обводок для взуття. Виробництво знаходилося у сусідній будівлі Франконської шкіряної фабрики, відкритої у 1907 році. Виробництво швидко розвивалося, оскільки в REHAU вже тоді могли виробляти тисячі різноманітних продуктів. На підприємстві з самого початку не планувалося виготовлення дешевої продукції масового ринку. Складні технічні деталі та системи, в які закладено власне ноу-хау, – ось основа нашого успіху.

 

rehau5

VW Käfer mit Haltschlaufen und Trittbrettern von REHAU

1951
Розпочато виробництво для автомобільної галузі: петлі для тримання та порожки для Фольксвагена Жука. Відкриття заводу в м. Фойхтванген – сьогодні найбільший завод у Німеччині

1954
REHAU зі своїми силіконовими шлангами для медицини бере участь у першій операції на серці в Німеччині

1958
Екструзія першого віконного профілю з синтетичних матеріалів та першої магнітної стрічки для холодильників

1962
Відкрито перший заокеанський завод REHAU в Північній Америці – м. Монреаль, Канада

1969
Виробництво першої власної віконної системи RAUCRON

 

 

rehau6

Erstes Kunststoff-Fensterprofil von REHAU

1976
За ініціативою REHAU була заснована професія формувальника полімерних матеріалів

1978
Виробництво першого бамперу для Volkswagen Passat

1979
Головне управління Північної Америки переїжджає в м. Лісбург, Вірджинія

1984
Трубі RAUDRIL виповнюється 20 років! До цього часу вже було прокладено близько 25 міліонів метрів труби

1985
Розбудова напрямку лакування: на заводі Браке/ Нижня Саксонія інстальовано автоматичну лінію лакувального обладнання для автомобільних компонентів

 

 

Beruf des Kunststoffformgebers

Beruf des Kunststoffformgebers

1986
Змонтована перша тепла підлога з системами REHAU

1988
Виведення на ринок технології з’єднання REHAU на посувній гільзі – іновація для галузі опалення та сантехники

1990
В м. Фіхтах випущений з заводу міліонний бампер для BMW

1994
З ракетою “Аріана” в космос летить перше сіліконове ущільнення RAU-SIK

1994
в Угорщині з’являється перше з дванадцятьох представництв REHAU у Південносхідній Європі

 

 

 

REHAU Schiebehülsentechnik

REHAU Schiebehülsentechnik

1995
Нова розробка для родини аеробусів: волокнисті композитні матеріали REHAU

1998
REHAU запускає у серійне виробництво крила для Audi A2

2000
Засновник Гельмут Вагнер передає управління групою компаній своїм синам: Йобст Вагнер стає президентом Наглядової Ради, Др. Вайт Вагнер – віце-президентом

2000
REHAU стає першим постачальником на ринку сертифікованої системи віконних профілів для будинку з мінімальним споживанням енергії

2004
Відокремлення медицинського напрямку: заснування сестринської компанії для REHAU AG+Co під назвою RAUMEDIC AG

 

Gewinner des Interzum Awards 2007: Das Acoustic-Line Rollladensystem

Gewinner des Interzum Awards 2007: Das Acoustic-Line Rollladensystem

2005
Заснування Центру інновацій у будівництві в м. Ерланген, відкриття Центру інновацій в індустрії та Навчального центру в м. Рехау

2006
Компанія REHAU отримала нагороду Федерального союзу з матеріального забезпечення, закупівель та логістики за інноваційну концепцію закупівель та нагороду “Best Office Award” за найкращий офіс Європи

2007
Постійною виставкою Франца Герча (Franz Gertsch) було відкрито виставковий зал REHAU ART

2007
Нагорода Interzum Award 2007 за продукцію меблевої галузі

2008
Світова прем’єра системи GENEO – армована віконна система з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO

 

 

Das RELAZZO Terrassensystem

Das RELAZZO Terrassensystem

2009
RELAZZO – терасна система на основі деревинно-полімерного композиту RAU-WOOD; RAUTITAN – інновиційна система для монтажу з полімерними фітингами

2010
Тепловий насос REHAU укомплектовує енергоефективну програму опалення та охолодження

Коментарів - 0

Прокоментуй

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99