(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Корса

Інновації

КОРСА – компанія №1 з географії продажів, у нас найширша діюча мережа з продажу металопластикових вікон: від Берегова до Слов’янська і від Чернігова до Криму, більше двох сотень офісів по всій Україні.

Наш бренд – також №1 з інновацій. Приміром, КОРСА – це єдина компанія в Україні, яка виробляє найтепліші вікна: зі склопакетами, заповненими інертним газом криптоном, пластиковою дистанцією Swisspacer і двома енергозберігаючими склами – таких теплих вікон в Україні не виготовляє жоден інший виробник.

Вже 16 років ми придумуємо, розробляємо, впроваджуємо інноваційні та унікальні продукти. Не випадково КОРСА стала першою компанією в Україні, яка організувала виробництво, а потім стала номером один за кількістю встановлених склопакетів з енергозберігаючим склом.

Компанія лідирує з продажу вікон через Internet. За даними рейтингу сайтів інтернет-порталу okna.ua, наш сайт – korsa.ua впевнено посідає перше місце серед сайтів виробників металопластикових вікон.

На сайті можна замовити вікна КОРСА, які тут же буде доставлені через дилерську мережу.

Ми не женемося за швидким заробітком за принципом «продати тут і зараз». Це одномоментно і не дасть довгострокового результату. Якщо інновація проходить контроль на цінність для клієнта, якщо вона надійна, досконала в експлуатації і підходить за ціною – тоді ми їй даємо життя.

Європейські стандарти

Виробнича площа  4300 м2, складська – 19000 м2. Розрахункова виробнича потужність – 50 тис. м2 конструкцій на місяць. Стратегічний партнер – компанія REHAU (Німеччина) – є постачальником профілів для виробництва та постійним аудитором якості вікон КОРСА.

У 2007 році підписаний договір, згідно з яким управління виробництвом і просуванням ТМ КОРСА перейшло до холдингу UW (Швейцарія), що стало першою подібною угодою з продажу бізнесу західної компанії в галузі.

Новий власник активно розширює частку марки на існуючих ринках, а також впроваджує її на ринки нових регіонів.

 

Якість – візитна картка ТМ КОРСА

Кожне пластикове вікно від торгової марки КОРСА – це створений індивідуально для Вас високотехнологічний механізм, який пройшов лабораторні та сертифікаційні випробування і був проконтрольована на всіх етапах, особливо на етапі “виробництва вікна”.

Для кожного салону важливо, щоб клієнти ставали постійними замовниками. І це вдається – з року в рік статистика, яка ведеться за допомогою Call-центру ТМ КОРСА, свідчить: практично кожен другий замовник – це або постійний клієнт компанії, або звернувся за рекомендацією. Так що можна з усією відповідальністю стверджувати: вікна КОРСА рекомендують друзям!

Коментарів - 0

Прокоментуй

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99