(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Часті питання

Відповіді на Ваші часті запитання

Наша компанія дає гарантію на монтажні роботи і це підтверджено договором, який обов’язково надається всім клієнтам/
На це питання зможе відповісти замірник, коли буде у Вас на об’єкті. Щоб дати остаточну відповідь потрібно бачити об’єкт, тому що не зрозуміло наскільки близько встановлена решітка, чи зможуть монтажники використати інструмент, встановити відлив.
Обслуговувати конструкції необхідно після так званого просідання фундаменту в нових будівлях, просідання фурнітури вікна. Це нормальне явище для вікон та дверей. Після вашого дзвінка приходить майстер та регулює вікно або двері. Також конструкції необхідно протирати та змащувати фурнітуру спеціальним мастилом хоча б один раз на рік, очищати фурнітуру та профіль після ремонтних робіт (ПВХ потрібно протирати м’яким миючим розчином без абразивних речовин та вмісту хлору).
Після демонтажу старого вікна його монтажна глибина (товщина лутки) становить 150 мм і є більшою, ніж наше вікно, для якого характерна глибина 60-86 мм. В результаті цього між підвіконням та новим вікном за- лишиться щілина 90-150 мм. Градус розвороту старих відкосів на збігається з новим вікном, також є ймо- вірність, що відкоси зсередини приміщення закриватимуть раму нового вікна. Тому в нас є гарна пропозиція вирішення цієї проблеми – пластикові відкоси.
Як правило, Ваше старе вікно має більшу ширину, ніж нове металопластикове. Тому при монтажі між старим підвіконням і новим вікном може залишитись порожнина, яку потрібно заповнити новим ширшим підвіконням та пластиковим відкосом або штукатуркою. Відлив при установці повинен заводитись під віконну раму, щоб зберегти цілісність зовнішньої стінки профі- лю. Якщо ж використовувати старий відлив, його доведеться закріплювати шурупами, в результаті чого між відливом і вікном може утворитись отвір, через який на монтажний шов буде потрапляти волога. Після такого монтажу може відбуватись промерзання монтажного шва та поява плісняви на відливах.
Забрудненість приміщення в результаті монтажних робіт залежить від об’єму роботи, складності демонтажу та структури стіни і відкосів. Наші монтажники з розумінням відносяться до замовників, тому свою роботу виконують максимально акуратно та без зайвих руйнувань. Також вони прибирають після себе будівельний бруд в заздалегідь підготовлені клієнтом мішки. Попередньо ми рекомендуємо клієнту прибрати або загорну- ти меблі та техніку будівельною плівкою, щоб полегшити прибирання.
Наша компанія не може гарантувати цілісність та жорсткість старої дерев’яної лутки, оскільки дерево – це ма- теріал, який піддається багатьом факторам негативного впливу (трухлявість, волога, шкідники, грибок тощо). Стара віконна лутка не гарантує герметичності та міняє свою геометричну форму в залежності від пори року або зміни погоди. Також за технологією установки в стару лутку на наше вікно встановлюється спеціальний профіль замість нашої рами, який називається «коробка для санації», а також профіль, щоб закрити мон- тажний шов. Ми не використовуємо такого профілю, оскільки з ним вікно значно дорожче, тому немає сенсу залишати стару дерев’яну лутку. Для установки нашого вікна в дерев`яні будівлі потрібно ставити в віконний отвір фальш лутку з дерев’яної дошки (заповнену утеплювачем) і з монтажним швом 70-100 мм. Тільки після цього ми встановлюємо наше вікно в фальш лутку з нашим стандартним монтажним швом.
Час монтажу залежить від багатьох факторів: складності демонтажу, матеріалу, з якого виготовлене старе вікно, структури стіни, габаритних розмірів конструкції тощо. Відповідно, чим складніший монтаж, тим більшу кількість монтажників ми відправляємо на його виконання. Так, монтажні роботи в приватному будинку або в квартирі намагаємось виконати за один день, а монтаж одного стандартного вікна з демонтажем – за годину- дві.
Встановлення наших виробів у зимовий період можливе з використанням спеціальних монтажних комплекту- ючих (монтажна піна, герметики), які вироблені заводом-виробником спеціально для використання при міну- сових температурних режимах. Роботи по заміні старих вікон проводяться нами до -7 С*. При встановленні вікон з використанням з’єднувачів (через пластини та компенсатори, кутові переходи), рекомендована тем- пература для монтажних робіт становить не нижче +5 С
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99