(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Що таке Склопакет?

Склопакет – це герметичний елемент вікна, що складається з двох і більше листів скла, розділених однією або декількома дистанційними рамками.

Структура склопакета

структура склопакета

1. Скло
2. Дистанційна рамка
3. Бутил
4. Бутил
5. Молекулярне сито

Від якості склопакета залежать теплозберігаючі та шумоізолюючі властивості конструкції, тобто найбільш важливі функції будь-якого пластикового вікна. Найпоширенішим і досить надійним варіантом вважається вибір двокамерного склопакета. У той же час є безліч варіацій: енергозберігаючі склопакети (напилення сріблом), мультифункціональні склопакети (здатність скла відбивати ще й сонячне проміння – влітку прохолодніше), наповнення склопакета газами (Аргон, Криптон) та застосування теплих дистанційних рамок для максимального заощадження тепла в будинку.

 

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаюче скло з’явилося на ринку порівняно давно і  вже встигло набути популярності. Завдяки встановленню «К» і «l» скла експлуатаційні характеристики склопакета значно поліпшуються.

Енергозберігаюче скло  – це скло, яке відбиває тепло, відрізняється підвищеним теплозбереженням. Слід зазначити що «k»-скло стрімко витісняється склом, виробленим за допомогою більш пізньої технології.

Енергозберігаюче «i»-скло виходить способом вакуумного напилення металу тонким шаром на попередньо підготовлене скло. При цьому його товщина не перевищує 0,08-0,12 мікрон.

Якщо розглядати конструкцію вікна, то стає очевидним, що склопакет займає багато місця. Тому від нього багато в чому залежить, наскільки комфортний клімат буде підтримуватися у будинку.

Склопакет з енергозберігаючим склом дуже ефективний для економії як енергії на обігрів, так і на кондиціонування влітку, а отже і грошей. Якщо його порівнювати із звичайним двокамерним склопакетом, то він складається з двох стекол, на одне з яких нанесено низькоемісійне покриття, у той час, як двокамерний являє собою 3 скла і утворюються між ними 2 повітряні камери.

Взимку енергозберігаючі вікна гарантують економію тепла, а влітку захищають приміщення від спеки.

Переваги енергозберігаючого склопакета

Серед переваг енергозберігаючого склопакета можна виділити наступні:

  • висока теплоізоляція;
  • легка вага;
  • відсутність конденсату;
  • чудовий захист будь-яких поверхонь від вигорання.

У зимовий період енергозберігаюче покриття склопакета перешкоджає виходу тепла з будинку. Влітку воно, навпаки, не пускає всередину жарке повітря. Скло чудово контролює тепловий баланс. У приміщеннях в літній період зберігається прохолода, а в холодну пору року – тепло.

Завдяки тому, що однокамерний енергозберігаючий склопакет важить менше, ніж звичний, термін служби фурнітури зростає до 30%. При цьому вам вдасться уникнути проблеми «плаксивих» вікон. Енергозберігаючий склопакет перешкоджає утворенню конденсату.

Енергозберігаюче скло знижує шкідливий вплив інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання на організм людей. Крім того, стіни, підлогове покриття, картини не втратять свій первісний колір з часом.

Однокамерні енергозберігаючі склопакети зберігають на 30% тепла більше, ніж звичайні двокамерні.

Двокамерний енергозберігаючий склопакет з трьома склами рекомендується встановлювати на вікна, що виходять на гучну вулицю. Це дасть можливість забезпечити крім теплоізоляції, ще й чудову звукоізоляцію.

ТМ  КОРСА – лідер інновацій на ринку енергозберігаючих вікон в Україні. Ще в 2006 році вперше в Україні ми почали виробництво інноваційних енергозберігаючих склопакетів.

КОРСА Silver-Comfort – це одно- або двокамерний енергозберігаючий склопакет з використанням низькоемісійного скла, або так званого термоскла, від провідних європейських виробників.

КОРСА Argon-Comfort – енергозберігаючий склопакет із заповненням інертним газом Аргон.

В 2011 році новинкою енергозберігаючих вікон від ТМ КОРСА став енергозберігаючий склопакет КОРСА Krypton-Comfort із заповненням інертним газом Криптон, що дозволяє значно збільшувати енергоефективність металопластикових вікон КОРСА.

Принцип створення енергозберігаючого склопакета полягає в нанесенні твердого або м’якого покриття на поверхню звичайного віконного скла методом магнітного напилення. Виготовлений за такою технологією енергозберігаючий склопакет з м’яким (Е-скло) або твердим (К-скло) напиленням, працює як своєрідний тепловий клапан – пропускає тепло ззовні в Ваш дім і відбиває його як дзеркало, не даючи залишити приміщення, і таким чином зберігає тепло і Ваш сімейний бюджет.

як працює енергозбргіаюче скло

Принцип роботи енергозбргіаючого скла

 

Використання енергозберігаючих склопакетів дає можливість:

  • Заощадити на опаленні взимку та кондиціюванні повітря влітку;
  • Захистити від ультрафіолетового випромінювання, що важливо для здоров’я Ваших очей, а також допомагає уникнути вигорання предметів інтер’єру, стін, шпалер;
  • Встановити однокамерний енергозберігаючий склопакет замість звичайного двокамерного, заощадивши на вартості конструкції;
  • Зменшити вагу склопакета, таким чином знизивши навантаження на фурнітуру і продовжити термін її служби.

Основні види енергозберігаючих склопакетів: 

Склопакети з аргоном

Переглянути

Склопакети з криптоном

Переглянути

Мультифункціональне скло

Переглянути
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99