(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07
Шпроси

Шпроси

Шпроси

Шпроси представляють собою декоративні планки, які розташовуються всередині або зовні склопакета і ділять поверхню скла. Утворюючи візерунки, вони дозволяють додати вікну оригінальний вигляд, підібраний практично для всіх існуючих типів інтер’єру. Особливою популярністю користуються шпроси, встановлені у вікнах приміщень класичного дизайну. Вони бувають різних кольорів і розмірів і виготовляються відповідно до індивідуальних потреб замовника.

Застосування шпросів

Шпроси – це відмінне рішення для квартир, офісів і будинків з великими вікнами, які хочеться візуально розбити на кілька елементів. Вони досить невибагливі в догляді і надають будь-якому приміщенню цікавий вид.

Внутрішні міжскляні шпроси для вікон – це розкладка y вигляді планок з алюмінію або синтетичного матеріалу, які розташовуються всередині склопакету, утворюючи за допомогою з’єднувачів певний просторовий візерунок  (решітку, сонце, зірку). Такі шпроси придатні для склопакетів з відстанню між склом 12-18 мм, їх ширина – 8, 18, 26 і 45 мм, причому самі товсті шпроси не можна зігнути y вигляді дуги.

Наявність таких планок в склопакеті ні в якому разі не ускладнює процес використання вікон або догляду за ними, не сприяють накопиченню пилу.Робити вибір вікон зі шпросами і без них слід індивідуально, покладаючись на свій смак. Так як для деяких головну роль відіграє зовнішній вигляд вікна, для інших – функціональність. Але в будь-якому випадку, особливу увагу варто приділяти шпросам на вікна, адже головне, щоб поряд з красивим виглядом вони мали відмінні експлуатаційні характеристики.

Шпроси

Варіанти шпросів

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99