(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Фацетові вставки

Фацетові вставки

Фацетові вставки

Фацетові вставки

Бевелі (бевелс, фацети) – це ограновані скляні шматочки різного розміру і форми, які використовуються у створенні об’ємних вітражів. Вони можуть бути кольоровими або безбарвними з правильної геометричної (ромби, квадрати, трикутники і т.д.) або фігурної форми. Фацети наклеюються на окремі листи скла за допомогою спеціального клею, зміцненого променями УФ. При правильному користуванні клеєм тa дотриманні інструкцій з наклеювання міцність з’єднання перевищує міцність скла. Фацети можуть бути виготовлені з тонованого скла трьох відтінків: коричневого, синього та зеленого. Інші кольори можна надати фацетам за допомогою наклейки вітражних плівок на зворотному боці основи скла.
Їх часто застосовують як додатковий елемент декору для дзеркального панно або художніх вітражів в техніці Тіффані, плівкових і піскоструменевих вітражів. При потраплянні світла, створюється райдужне відображення, яке досягається завдяки обробці кромки.

Використання скляних фацетованих елементів у вигляді геометричних візерунків дозволяє домогтися чудового кришталевого ефекту, прекрасної гри світла на полірованих гранях скла.

Використання фацетів на склі знижує ризик виникнення тріщин, викликаних атмосферним тиском або температурою. Фацетоване скло в поєднанні зі свинцевою стрічкою та кольоровими плівками, створює у вітражах прекрасні ефекти, збагачені ще і тривимірним зображенням.

Опис технології

Скляні елементи виготовляються з 5-ти мм плоского скла з фацетованою (знятою під кутом) крайкою товщиною 1,5 мм. Сучасні технології дозволяють виготовляти бевелс потрібного розміру і форми, а завдяки рівним краях вони прекрасно поєднуються між собою. Бевелі попередньо розміщуються на поверхні і по черзі збираються в орнамент. Тонка зовнішня кромка дозволяє чудово поєднувати бевелси (bevels) з вітражною стрічкою і кольоровою вітражною плівкою.

бевелс 2SONY DSC

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99