(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Що таке тоновані склопакети

Дуже актуальним в наші дні вважається використання тонованих склопакетів. Яскраве світло сприяє підвищеній втомлюваності дратівливості, доставляючи незручності і стаючи небезпечними для очей, це може стати серйозним аргументом на користь того, щоб купити склопакети з тонованим склом. Не всі знають, що тоновані склопакети відображають до 99 % руйнівних ультрафіолетових променів, змінюючи спектр видимого світла, знижуючи потік тепла.

 

Тонування склопакетів за допомогою плівки вважається ефективним захистом для здоров’я людини. Промені сонця, проникаючи через скло, викликають вицвітання і нагрів всього, що розташоване в приміщенні – від шпалер до предметів побуту – фіранок, картин, килимів та ін. Особливо це актуально для вікон, які виходять на південну сторону. Якщо Вам потрібно мінімізувати видимість з вулиці та підвищити сонцезахисні якості подвійного склопакета з тонованим склом, зробити це можна за рахунок застосування спеціальних тонованих стекол або за рахунок використання тонуючих плівок.Скло в склопакеті можна тонувати плівками різного ступеня затемнення і різних кольорів. Тоновані склопакети можуть бути дзеркальними, тоді з зовнішньої сторони він буде виглядати як дзеркало.

Технологія тонування вікон

Використання спеціальних технологій при нанесенні такої плівки гарантує повний захист від потрапляння під плівку різних порошинок або виникнення повітряних бульбашок. Оскільки тонувальна плівка наноситься на внутрішнє скло вікна, то не сприятливі погодні умови не страшні, а термін експлуатації тонованого вікна буде значно тривалішим.

Гама кольорів тонованих вікон дуже різноманітна. В залежності від загального дизайну приміщення та особистих уподобань замовника можна вибрати практично будь-який відтінок тонованого скла. Тонування може бути не тільки однотонним, але і виконаним у вигляді різних візерунків, що дозволяє використовувати тоновані вікна ще й як декоративні елементи.

Тоноване скло абсолютно не змінює і не погіршує видимість. Одночасно з цим тоноване скло забезпечує виняткове відбиття сонячного тепла, заощаджуючи на кондиціювання влітку та обігріві взимку.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99