(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Термоскло

ВІКНА – одне із основних джерел тепловтрат в кожному будинку. У вас можуть бути встановлені найдорожчі і найякісніші склопакети, але коли температура на вулиці нижча, ніж у будинку, то поверхня вікна – це найбільш холодне місце в приміщенні. Звідси малоприємний «ефект холодного вікна». Раз і назавжди вирішити проблему холодних вікон допоможе склопакет з термосклом. Застосовуючи вікна з термосклом навіть при температурі на вулиці -20 0 С, температура на склі в приміщенні знаходиться в діапазоні 24-26 0 С, що дозволяє усунути втрати тепла і створити комфортну теплу зону біля Ваших вікон.

Термоскло встановлюється замість звичайних склопакетів в існуючі або нові вікна. За допомогою електричного живлення термоскло нагрівається зсередини приміщення до потрібної кімнатної температури. За законами фізики, через нагрітий до кімнатної температури склопакет не відбувається втрат тепла і все тепло, яке зазвичай втрачається через вікна, повністю залишається у Вашому домі. Вас порадує відсутність прохолоди від вікон і конденсату на поверхні склопакета. При нагріванні до більшої температури вікна з термосклом можуть використовуватися як елемент опалювальної системи, забезпечуючи додатковий обігрів приміщення. Не варто турбуватися, що ви будете опалювати вулицю – струмопровідне покриття забезпечує односторонню спрямованість теплового випромінювання, тому тепло не передається назовні.

ТЕРМОСКЛО – 0% ВТРАТ ТЕПЛА ЧЕРЕЗ ВІКНА

Переваги

Встановлюючи вікна з термосклом, Ви:

 1. Економите на опаленні;
 2. Відпадає необхідність у додаткових обігрівачах під вікном;
 3. Знижується щомісячна оплата за електроенергію, споживану теплими підлогами.
 4. Вікна з термосклом також є відмінним пристроєм захисту мовної інформації. Таке вікно являє собою екран з частотою 50 Гц, тому «прослуховування» приміщення за допомогою лазерних мікрофонів, що знімають інформацію з поверхні скла, стає неможливою.
 5. Вікна з термосклом – це активні конструкції. Вони служать частиною опалювальної системи приміщення, перешкоджають утворенню тяги і конденсату на холодній внутрішній поверхні скла.
 6. Завдяки інтелектуальній системі управління, вікна з електропідігрівом працюють тільки тоді, коли цього вимагають внутрішні та зовнішні умови. Після того, як функція обігріву виключається за допомогою системи управління, вікна функціонують як звичайні вікна.
 7. Вікна з термосклом мають здатність створювати тепловий бар’єр (теплова штора), який гарантує відсутність втрати тепла через віконні отвори. Такі склопакети ідеально підійдуть для «пасивних» будинків, терас, літніх кухонь і кафе, басейнів, альтанок тощо.

В яких приміщеннях можливе застосування термоскла?

Термоскло встановлюється практично на будь-які сучасні вікна зі склопакетами, основна вимога – наявність джерела живлення 220 В.

 • Стеклопакети з термосклом можуть використовуватися в якості основного джерела тепла для обігріву приміщень або для створення додаткового комфорту в поєднанні з основною системою опалення;
 • Можна використовувати для скління мансард, балконів і лоджій;
 • Склопакети з термосклом незамінні для прозорої архітектури (зимові сади, спортзали, басейни, веранди, павільйони);
 • Склопакети можна використовувати як локальний опалювальний прилад, якщо виконати з нього внутрішню перегородку, ширму або панно- це відмінне рішення для великогабаритних, часто холодних офісів, установка таких склопакетів створить комфорт і тепло.
 • Електронагрівальні склопакети можна включити в систему “розумний будинок”.
Термоскло встановлюється або разом із заміною вікон, або шляхом заміни склопакетів в існуючих вікнах і підключенням до існуючих систем електропостачання з прокладкою електрокабеля по стіні в пластикових кабельних коробах. Терморегулятор прикріплюють на стіну в зручному для Вас місці.

Які переваги перед іншими видами опалення?

 • Раціональне використання споживаної електроенергії;
 • Висока надійність і великий термін експлуатації (не менше 10 років);
 • Відсутність циркуляції пилу з конвекційними повітряними потоками;
 • Не потребує додаткового обслуговування;
 • Не вимагає заземлення;
 • Не вимагає дозвільних документів на підключення та екплуатацію;
 • Не висушує повітря;
 • Не займає додаткове місце в приміщенні;
 • Швидкість монтажу;
 • Відсутність будівельного сміття при установці.

Термоскло підсилює ефект комфорту при будь-якій системі опалення, і цілком позбавляє Вас від вологи і конденсату на вікнах. На великих скляних поверхнях (панорамні вікна, вітрини кафе, басейни) термоскло є ексклюзивним рішенням для забезпечення комфорту. В деяких випадках використання термостекла в режимі нагріву до 45 градусів достатньо для обігріву кімнати без інших джерел опалення.

Структура і принцип дії

Термоскло складається з загартованого нагріваючого скла з низькоемісійним покриттям (Low-E) і із захисних стекол. В якості захисного скла може використовуватися практично будь яке листове скло: прозоре флоат-скло, сонцезахисне скло, скло Low-E або триплекс. З метою електробезпеки в якості захисного скла повинно використовуватися загартоване скло. Також використовується незагартоване скло триплекс категорії мінімум 4.4.1.
При підключенні електричного струму до електродів, закріплених по краях нагріваючого Low-E скла, низькоемісійне покриття скла починає проводити струм і нагріватися.

Завдяки тепловому потоку, що виникає через низьку емісію покриття скла, коефіцієнт корисної дії термоскла складає більше 90%. Під ККД тут мається на увазі та частина поглиненої склом потужності, яка може бути використана для нагріву приміщення.

термоскло

Будова термоскла

При виготовленні склопакети заповнюються аргоном, що покращує їх теплоізоляційні властивості при відсутності електроенергії. Склопакети з електропідігрівом можуть використовуватися у всіх рамних конструкціях: дерев’яних, пластмасових, алюмінієвих, сталевих, в розсувних і стаціонарних рамних конструкціях. Ефективність використання вікон з термоскла підвищується, якщо застосовувати їх у поєднанні з іншими енергозберігаючими технологіями, наприклад з термоплінтусами.

 

Безпека

Струмопровідні елементи, срібні шини наносять на дві паралельні сторони, які знаходяться у внутрішній частині вікна і не можуть контактувати з людиною. У середину рами прокладають ізольовані кабелі, що володіють підвищеною електроізоляцією. Їх підключають до термодатчика, встановленому на склі або в комплексній системі. Вікно з термосклом абсолютно безпечне, оскільки покриття і проводка знаходяться всередині склопакета, тому контакт людини з ними повністю виключений.

Термоскло більш загартоване, його міцність набагато більша, ніж у звичайного скла. У разі розбивання «загартованого» скла, воно розпадається на дрібні шматочки із закругленими краями, тоді як струмопровідні покриття пошкоджуються і електричний ланцюг розмикається. Електроди електроелементів знаходяться в захищеному просторі в пазах склопакета, тому контакт з ними при розбиванні скла неможливий.

 

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99