(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

termo1

Термопанелі – утеплення та декор фасадів

Відтепер і в нашому регіоні з’явилось утеплення європейського взірця – фасадні термопанелі (двохкомпонентні системи), які допоможуть зробити ваш дім теплим та красивим, а ваші витрати на опалення та оздоблення – мінімальними.

Термопанелі – один із самих популярних на Заході оздоблювальних матеріалів, застосовуваних для утеплення й облицювання фасадів уже кілька десятиліть. Одним з головних переваг термопанелей є універсальність, з їхньою допомогою можна облицювати будинок з будь-якими стінами й архітектурними формами без складних і дорогих підготовчих робіт.

Термопанелі – це цілісна фасадна система, що включає в себе два основних компоненти. Перший – це ефективний і оптимальний утеплювач, шар якого надійно захищений від впливів зовнішнього середовища та механічних ушкоджень. Другий елемент, що забезпечує захист утеплювача і безпосередньо самого фасаду будинку – натуральна клінкерна плитка, яка має високу міцність та стійкість до впливу несприятливих атмосферних факторів.

Переваги термопанелі перед звичайними традиційними технологіями: по-перше панель легко кріпиться на стіну за допомогою монтажних дюбелів,  при чому поверхня може бути будь-яка, це дерево, бетон, цегла, піно блок та ін.., по-друге робиться все дуже швидко, термін утеплення котеджу 2-4 тижні, третя перевага – це фінансова сторона, так як утеплення термопанелями коштує набагато дешевше, порівнюючи із звичайними традиційними технологіями. З термопанелями Ви отримаєте абсолютно інший, утеплений і облицьований будинок.

Декоративна складова не має рівних серед всіх фасадних систем. Термопанелі перетворять будь – яку будову в гарний цегельний будинок з ідеальною кладкою й не тільки візуально, але й на дотик.

Більше ста варіантів колірних рішень і фактур пропонує клінкерна плитка. При цьому різну плитку можна сполучати в одній термопанелі, робити вкраплення в загальне тіло. Фундамент, кути й прорізи легко обрамляються за допомогою інших кольорів або фактури, що дуже популярно.

І при цьому будь-які декоративні забаганки не збільшують вартість заходу, оскільки виробникові немає різниці, яку плитку формувати у панель.


Пінополіуретан

Клінкерна плитка

Клінкерна плитка – це дивовижне поєднання дарів природи і досягнень людини в техніці. Здобуваючи з над землі чистий сорт глини і обробляючи її за спеціальною технологією, можна досягти разючого результату.

Клінкерна плитка є одним із найбільш популярних оздоблювальних фасадних матеріалів. Вона поєднує у собі красу та якість, є довговічною та стійкою до пошкоджень. Клінкер використовується для декорування фасадів житлових багатоповерхових будинків, котеджів, а також комерційної нерухомості (офісних приміщень, магазинів, виставкових центрів тощо).

В Україні, де більша частина нерухомості представлена в класичному стилі, цей будівельний матеріал користується високим попитом. Львів, де багато старовинних споруд, стає більш ошатним по мірі того, як фасади будинків прикрашаються клінкерною плиткою , ціна якоїдозволяє купувати її майже всім бажаючим. Фізико-хімічні властивості цього матеріалу дають можливість архітекторам втілювати на практиці оригінальні ідеї і створювати різноманітні архітектурні форми. Клінкер може мати різні форми та бути будь-яких кольорів, завдяки цьому він чудово підходить до усіх стилів і використовується при оздобленні як сучасних споруд, так і старовинних будинків. Чудово виглядає клінкерна плитка у якості декоративного матеріалу при оздобленні сходів та ґанків. Завдяки тому, що клінкер виготовляється з тугоплавких чистих сланцевих глин певного хімічного складу, які не містять солей і домішок карбонату кальцію, він є надзвичайно міцним, екологічно чистим та стійким до впливу навколишнього середовища матеріалом.
Клінкерна плитка

Пінополіуретан

Пінополіуретан – це спінений пористий реактопластичний синтетичний матеріал. Він не плавиться, стійкий до хімікатів, а також має високу точку розм’якшення. Жорсткий пінополіуретан не схильний до гниття, проростання мохів, дуже стійкий до впливу різноманітних мікроорганізмів. Крім цього, даний матеріал здатний протистояти руйнуючій дії агресивного середовища, хімічних речовин (лугів, кислот, розчинників) і отрути. Він не схильний до корозії і є хімічно нейтральним матеріалом.

Низька теплопровідність пінополіуретану забезпечує і гарантує його високоефективні теплоізоляційні властивості в порівнянні з іншими матеріалами. Його застосування забезпечує істотну економію енергії, а його опірність різним механічним навантаженням дозволяє використовувати пінополіуретан у всіх видах будівельних робіт і теплоізоляції труб, холодильного обладнання. Так, витрати на утеплення будинку за допомогою пінополіуретану окупляться протягом півроку.

Жорсткий пінополіуретан має здатність зберігати свої теплоізоляційні властивості навіть під впливом сильних перепадів температур (від – 50 до + 150 градусів Цельсія) і несприятливих погодних умовах. Так, цей матеріал може лише трохи змінити свою форму за рахунок тривалих навантажень.

Позитивною якістю цього матеріалу, безсумнівно, є його не токсичність. Він не виділяє запахи, інертний, що дає можливість застосовувати його при теплоізоляції житлових приміщень. До того ж, він дуже легко піддається всілякій обробці – свердлінню, приклеюванню, пилянню.

Переваги термопанелі

Досягти максимальних властивостей з енергозбереження фасаду будівлі досить складний процесс. Потрібні точні розрахунки кожного етапу будівництва, також поклопотатися про те, щоб звести витрати тепла до мінімуму. Для цього встановлюють металлопластікові вікна, підігрівання підлоги, продумують схему комунікацій та вентиляційної системи. Треба поклопотатися і про утеплення фасаду, щоб будівля не втрачала тепловзимку і добре зберігало мікроклімат влітку.

termo5

 

Абсолютним лідером серед енергозберігаючих матеріалів експерти одностайно визнають облицювальні фасадні термопанелі. Термопанели з клінкерною плиткою є кращим варіантом утеплення з можливих.
termo6

 • Висока теплоізоляція. Пінополіуретан – визнаний лідер серед утеплювачів. Завдяки чому, використання фасадних термопанелей знижує витрати на опалення до 40%;
 • Гарантований захист від атмосферних опадів та від насолів;
 • Абсолютна екологічність матеріалів. Клінкерна плитка, що використовується в виробництві, не горить. Пінополіуретан завдяки особливому складу пінополіуретанової суміші високого класу є самозатухаючим матеріалом;
 • Ідеальне по якості та зовнішньому вигляду облицювання, що забезпечене німецькими технологіями виробництва, висока тепло-, звуко- та гідроізоляція;
 • Високі температурні пороги. Фасадні системи ЕкоТерм добре витримують температури від -40°С до +100°С;
 • Мінімальні строки монтажу (облицювання стандартного котеджу виконується в середньому за 2-3 тижні);
 • Фасадні термопанелі – самонесучі, тобто не потребують наявності додаткового фундаменту;
 • Простота монтажу дозволяє проводити роботи і взимку і влітку з гарантованою точністю;
 • Доступність в ціні для всіх верств населення, при значно кращій якості відносно традиційних способів облицювання;
 • Абсолютна вологостійкість та гідроізоляція;
 • Широкий колірний і орнаментний асортимент клінкерної плитки придасть вашому будинку красу та неповторність;
 • Естетичний зовнішній вигляд;
 • Бездоганне облицювання під цеглу;
 • Строк служби 50 років без ремонту.

Технічна інформація

Технічна інформація на термопанелі з клінкерної плитки (форматом 245*65 мм), завода Cerrad, Paradyz

Технічна інформація
на термопанелі з клінкерної плитки (форматом 245*65 мм),
завода Cerrad, Paradyz

wdt_IDПоказникЗначення
1 Висота х Ширина, мм 780 х 1285
2 Вага виробу, кг 12,5
3 Товщина панелі, мм 30-100
4 Щільність, кг/куб.м. 45-53
5 Теплопровідність, Вт/м* С. 0,025
6 Паропроникність, мг/(м*час*Па). 0,05
7 Морозостійкість, циклів >300
8 Зчеплення плиток з утеплювачем, МПа >0,3
9 Вологопоглинання, % <2-3
10 Міцність на згин, Н/мм 0,32


Система теплоізоляції на пінополістеролі (XPS)

wdt_IDПоказникЗначення
1 Розміри, мм. 1285x780
2 Вага виробу, кг. 14
3 Товщина панелі, мм. 30-200
4 Щільність, кг/куб.м. 45-53
5 Теплопровідність, Вт/м*°С. 0,025
6 Паропроникність, мг/(м*час*Па). 0,05
7 Морозостійкість, циклів >300
8 Зчеплення плиток з утеплювачем, МПа >0,3
9 Вологопоглинання, %. <2...3
10 Міцність на згин, Н/мм 0,32


Система теплоізоляції на пінопласті (EPS)

wdt_IDПоказникЗначення
1 Розміри, мм 1150х1140
2 Вага виробу, кг 14
3 Товщина панелі, мм 30-200
4 Щільність, кг/куб.м 45
5 Теплопровідність, Вт/м*°С 0,030
6 Паропроникність, мг/(м*час*Па) 0,05
7 Морозостійкість, циклів >300
8 Зчеплення плиток з утеплювачем, МПа >0,3
9 Вологопоглинання, % <2...3
10 Міцність на згин, Н/мм 0,32


Система теплоізоляції на пінопласті (EPS)

wdt_IDПоказникЗначення
1 Розміри, мм 1405х988
2 Вага виробу, кг 14
3 Товщина панелі, мм 60-200
4 Щільність, кг/куб.м. 25-35
5 Теплопровідність, Вт/м*°С 0,043
6 Морозостійкість, циклів >300
7 Зчеплення плиток з утеплювачем, МПа >0,3
8 Вологопоглинання, % <3,0
9 Міцність на згин, Н/мм 0,18
10 Міцність на стискання, Н/мм 0,10


Додатковий матеріал для монтаж

Додаткові можливості виробництва


Також можливе виконання продукції за індивідуальними кресленнями та проектами

cerradПольська клінкерна плитка Cerrad

В 1994 році була заснована торгово-промислова компанія Cerrad. Компанія Cerrad – це спадкоємець та продовжувач кращих традицій Радомського заводу керамічної плитки, які мають 80-річну традицію. Це єдиний в Польщі та унікальний в світі завод, який виробляє клінкер методом сухої формовки.

Завдяки цьому вироби традиційної кольорової палітри (червоний та коричневий) досягають високих якісних та естетичних параметрів.

Продукція Cerrad задовольняє суворі вимоги європейських стандартів якості та має всі необхідні за законом національні та закордонні сертифікати відповідності. Морозостійкість, кислото упорність, стійкість до стирання та великих навантажень – основні переваги продукції Cerrad.

В Cerrad Ви знайдете плитку для підлоги, фасадні, фасонні вироби до сходів, підвіконь з різноманітними фактурами та розмірами.

 

 

Кольори Cerrad

 

Польська клінкерна плитка Paradyz

Група Парадіж – лідер в новітніх технологіях виробництва. Безперервне вкладання коштів в найвищу якість, креативний підхід до місій та цілей фірми дозволяють реалізовувати новаторські ідеї. Впровадження сміливих концепцій та рішень є основою динамічного розвитку фірми. Ми виробляємо продукцію, що випереджує очікування та потреби ринку. Завдяки сучасним рішенням виробляємо все більше плиток в нових форматах. Цифровий друк дозволяє відобразити на поверхні плитки найрізноманітнішу графіку з фотографічною точністю.

Колекції, які пропонує Група Парадіж, виділяються неповторним дизайном, різними структурами та модулярністю. Безмежні можливості зіставлення та поєднання елементів колекцій згідно індивідуальним потребам клієнтів дозволяють компанії думати про конкретний виріб, як про ідею, що варта розміщення в кожному інтер’єрі кожного куточка світу.

 

 

Приклади робіт

Робота5
vikna termopanel
Робота3
termopanel
Робота2
termopanel
Робота1
vikna termopanel
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99