(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Що таке тепла рамка

Багато виробників сучасних світлопрозорих конструкцій використовують алюмінієві дистанційні рамки при виготовленні склопакетів. Алюміній чудово протистоїть волозі і має стильний зовнішній вигляд. Але, на жаль, у нього є недолік – висока теплопровідність, – 160 Вт / м2.

Технологія «теплий край», розроблена компанією SWISSPACER, збільшує ефективність всієї конструкції за рахунок усунення містків холоду, утворених алюмінієвими рамками.

В основі нової технології – полімерна рамка, розроблена спеціально для склопакетів. Нова дистанційна рамка має повне право називатися «теплою», адже її теплопровідність надзвичайно низька – 0,16 Вт/м2.

Простір між стеклами, який задається шириною теплою дистанційної рамки, може бути заповнений інертним газом, що є ключовим фактором для забезпечення енергоефективності.

Коли використовуються алюмінієві дистанційні рамки, по контуру склопакета утворюється місток холоду, оскільки алюміній є хорошим теплопровідником. Цей місток холоду призводить до охолодження вздовж кромки скла.

Для теплих дистанційних рамок цей недолік відсутній. Вірогідність виникнення конденсату вздовж кромки скла набагато нижчий.

Які б енергозберігаючі стекла ми не використали, якими б газами ні заповнювали склопакет, все одно залишається одне «вразливе» з точки зору тепловтрат місце – крайова зона склопакета.

Якщо в склопакеті застосована алюмінієва дистанційна рамка, то вона, будучи «містком холоду», різко знижує температуру на внутрішньому (з боку приміщення) склі. Стандартом при визначенні опору теплопередачі віконної конструкції вводиться спеціальний поправочний коефіцієнт, який враховує втрати в крайовій зоні. Це все одно що укриватися пуховою ковдрою, в якому на рівні спини вирізана дірка сантиметрів десять в діаметрі. Ковдра тепла – але дискомфорт є. Так от, використовувана  дистанція  якраз і покликана «закрити дірку» в нашій уявній ковдрі, якою є склопакет.

Тепла дистанційна рамка SWISSPACER

Дистанційна рамка SWISSPACER – це найкраща тепла рамка, виготовлена з композитного матеріалу на основі полімеру. Технологія була розроблена для потреб авіаційної промисловості. Тонка металева фольга, нанесена на бічні грані (алюміній або нержавіюча сталь), гарантує рамці SWISSPACER герметичність і хорошу адгезію до всіх матеріалів, що становлять склопакет. Тепла рамка SWISSPACER має ту ж зовнішню геометрію, що і звичайні алюмінієві рамки, і володіє високою механічною і термічною стійкістю (витримує нагрів до температури 100°С).

Важливим чинником є те, що дистанційна рамка SWISSPACER піддається вторинній переробці.

При використанні гнучких кутових з’єднувачів гарантується хороша герметизація дистанційної рамки, яка не залежить від кута з’єднання.

Застосування

SWISSPACER – це тепла дистанційна рамка, яка покращує термоізоляцію в склопакетах та рекомендується до застосування як для житлових, так і для виробничих приміщень.

Завдяки високій теплоізоляції і механічній міцності, а також високій стійкості до термомеханічних навантажень, її можна використовувати на фасадах і в алюмінієво-скляних системах мансардних вікон для дахів. З’єднуються дистанційні рамки за допомогою спеціальних роз’ємів і кутових ключів.

Фотографії пластикових вікон зі шпросами в інфрачервону спектрі

Фотографії пластикових вікон зі шпросами в інфрачервону спектрі

 

Порівняння вікон з різними дистанційними рамками

wdt_IDМатеріалПриблизна теплопровідність (Вт/м2)
1 Алюміній 202—236
2 Нержавіюча сталь 15
3 SWISSPACER 0,19


 • Термічна ізоляція:
  • підвищення коефіцієнта теплоізоляції всього вікна на 5%;
  • відсутність містка холоду по краю склопакета;
  • підвищення термічного комфорту поблизу вікна.
 • Ідеально підходить для двокамерного склопакета, так як має міцну, жорстку структуру;
 • Матова поверхня не дає відблисків на склі;
 • Забезпечує 100% герметичність склопакета;
 • Зниження ризику утворення конденсату;
 • Естетика вікон:
  • багата гама відтінків (17 кольорів) дозволяє створити гармонійне поєднання дистанційної рамки з віконною рамою і фурнітурою;
  • гарантована стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • відсутність металічного блиску.

Європейські стандарти і тести

Теплі дистанційні рамки SWISSPACER відповідають всім європейським нормам і вимогам:

 • Параметри теплої дистанційної рамки SWISSPACER відповідають новим європейським стандартам PN-EN ISO 10077;
 • Склопакети з рамкою SWISSPACER відповідають європейському стандарту PN-EN 1279 і французькому AVIS TECHNIQUE.
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99