(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Ролетні системи

Ролетні системи встановлюються на дверні та віконні отвори і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і зламу.

Ролети – рухомі конструкції з гнучкого полотна, що направляють і захисного короба з приводним механізмом. Саме полотно ролети – це рухомо з’єднані між собою окремі ламелі, які утворюють горизонтально розташовані секції.

Призначення та функції ролет

Захист від сонця. Захист штор, меблів і килимових покриттів від вигорання під впливом сонячних променів.

Захист від зламу. Забезпечення збереження майна, цілісності вікон і вітрин.

Економія енергії. Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок додаткового збереження тепла взимку і прохолоди влітку.

Захист від сторонніх очей. Надійна охорона вашого особистого життя і можливість усамітнення у власному будинку.

Захист від шуму.  Зниження рівня сторонніх шумів для більш ефективної роботи і приємного відпочинку.

Захист від негоди. Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру, пилу. Відірвані гілки або предмети, підхоплені сильним вітром, не пошкодять Ваші вікна.

 

Системи управління ролетами

  • Автоматичне управління
  • Стрічковий інерційний привід (вантажопідйомність до 15 кг.)
  • Шнуровий інерційний привід (вантажопідйомність до 15 кг.)
  • Шнуровий редукторний привід (вантажопідйомність до 20 кг.)
  • Воротковий привід (вантажопідйомність до 35 кг.)
  • Кордовий привід (вантажопідйомність до 80 кг.)
  • Пружинно-інерційний механізм (вантажопідйомність від 6 до 80 кг.)

Привідний механізм ролет являє собою вал, на який і намотується полотно із з’єднаних разом окремих ламелей. Варто зауважити, що короб з приводним механізмом може бути укріплений як в отворі, так і всередині або зовні приміщення.

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети – це означає зважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні і довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, використовувані при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно.

Може складатися з заповнених піною або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки ( типорозмірний ряд від 36мм до 55мм ) і 3 види екструдованого профілю ( 42мм , 44мм , 55мм ).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні , а також з метою перешкоди несанкціонованому піднесенню полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані напрямні шини.

Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини.

3. Захисні короби і бічні кришки.

Підбираються залежно від зовнішнього екстер’єру приміщення (45-, 20 -градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції.

4. Елементи управління ролетою.

Підбираються виходячи з розміру і ваги ролети, а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Варто також відзначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість виготовлених ролет на всіх етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні і надійний в експлуатації.

5. Автоматика для ролет

Автоматика дозволяє зробити управління ролетами простим і зручним, а також більш повно використовувати їх переваги. Автоматизація ролет на вікнах увазі установку електроприводів і систем управління. Залежно від умов використання і бюджету управління ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем. Широкий асортимент дозволяє підібрати систему управління ролетами для різних типів будівель, що включають офісні будівлі, заміські будинки і квартири.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99