(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Піскострумна обробка

Піскоструйна обробка

Піскострумна обробка

Піскострумна обробка

Технологія створення декоративних поверхонь шляхом впливу на скло частками кварцового піску.

Піскоструминний малюнок – це технологія створення декоративних поверхонь шляхом впливу на скло струменем рідини або повітря з частинками кварцового піску. Скло з піскоструминної обробкою – це гарні оригінальні вироби з повністю матовою або комбінованої поверхнею.

  • Зображення, нанесене методом піскоструминної обробки, відрізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів.
  • Воно не дряпається, не стирається, не вигоряє на сонці і не змивається навіть при регулярному прибиранню з використанням миючих засобів.

Піскоструминна обробка скла або дзеркала – це сучасне рішення для створення стильних вишуканих елементів оздоблення та прикраси приміщень, можливість підкреслити індивідуальність і неповторність вікон і дверей зі склопакетом з піскоструминної обробкою.

Інтер’єр і екстер’єр, в якому присутня художня піскоструминна обробка, складає враження ніжного і повітряного.

Піскоструминні малюнки несуть в собі легкість, свіжість і оригінальність.

 

Етапи створення піскоструминних вітражів :

  1. Підготовка скла – очищення, знежирення, сушка;
  2. Підготовка ескізу зображення і шаблону по ньому : виконаний на папері малюнок переноситься на спеціальну міцну плівку, яка кріпиться до скла. Контур малюнка прорізається ножем і задає контури малюнка, частина шаблону видаляється зі скла;
  3. На відкриті ділянки скла з піскоструминного апарату під великим тиском подається струмінь повітря, змішаного з кварцовим піском. Тональність малюнка, відтінки задаються як глибиною гравіювання (часом витримки струменя на одній ділянці), так і розміром зерен піску, зміною тиску повітря;
  4. Після закінчення гравіювання зі скла знімається шаблон. Вітраж очищається від пилу, на нього наноситься шар водовідштовхувального лаку (просочення).

 

 

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99