(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Ідеальним доповненням та прикрасою Вашого вікна стануть якісні та зручні y догляді підвіконня. Завдяки різноманітній гамі копьорів підвіконня стане індивідуальним предметом інтер’єру. Використовувати підвіконня можна не тільки в новому будівництві, але i на об’єктах, що реконструюються.

Підвіконня можуть бути різної глибини (від 100 мм до 650 мм). Якщо під Вашим вікном у кімнаті знаходяться елементи опалення, то рекомендується вибирати ширину підвіконня, щоб він не перекривав конвекційні повітряні потоки.

У внутрішньому оформленні приміщення можливе поєднання з усіма віконними системами з ПВХ, дерева чи алюмінію.

Поверхня пластикового підвіконня не є пористою, завдяки чому бактерії і бруд не накопичуються на поверхні і прибирання не є клопітким. Для миття підвіконь можна використовувати будь-які миючі засоби, які не містять абразивних речовин.

Пластикова основа підвіконня отримується методом екструзії, потім вона ламінується плівкою для отримання необхідного кольору. Плівка наноситься термічним способом, наче припаюючись до основи. Це один з найнадійніших способів з’єднання двох пластикових поверхонь. Ви можете замовити підвіконня не тільки білого кольору, але і під мармур, золотий дуб тощо.

Поверхня підвіконня вкрита спеціальною захисною поліетиленовою плівкою, яка захищає її від пошкоджень при транспортуванні і встановленні, а також від забруднень. Ця плівка в процесі ламінування наноситься разом з декоративною, таким чином покривається вся лицьова поверхня підвіконня. Після монтажу захисну плівку можна видалити, при її видаленні на поверхні не залишається слідів клею.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99