(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Псевдо вітражі

Псевдовітраж2Псевдо-вітражі

Псевдо-вітражі – декоративна позиція в асортименті ТМ КОРСА. 3 ними будь-яке приміщення стає вишуканим та незвичайним.

Вітражі наповнюють простір новими фарбами i надають інтер’єру неповторний шарм, роблять його особливим.

Псевдо-вітражі із металевою протяжкою – виробляються за такою технологією: на скло наноситься металева протяжка (стрічка), з неї викладається контур малюнку, після чого заливається поліуретановий лак з фарбою необхідного кольору. При виготовленні малюнків з більш насиченими відтінками застосовується перехід кольору для набуття реалістичності зображення. Також можливий варіант без стрічки, коли лак наноситься на трафарет з аерографа. У композиціях також можуть застосовуватися об’ємні скляні елементи.

Кольорове гнуте скло – виробляється за класичною технологією для гнутого скла. На скло напилюється спеціальний поліуретановий лак з фарбою на внутрішню сторону, а на місце стику кольорів наноситься металева протяжка (золота, бронзова, чорна, срібляста), як в звичайному псевдо-вітражі. Колір і комбінації гнутого скла можуть бути будь-якими.

Нанесення зображення методом «ЛАКОБЕЛЬ» – нанесення на скло з внутрішньої сторони поліуретанового лаку (можливий будь-який варіант кольору), малюнок-трафарет будь-якої форми вирізається графопобудовником.

Також є можливість нанесення на скло будь-якого зображення за допомогою фотодруку.

У виробах склопакети з вітражами не піддаються механічному впливу, доглядати за ними так само просто, як і за звичайними склопакетами.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99