(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Протизламна фурнітура

Протизламна фурнітура

furn5Купуючи сучасні металопластикові вікна, звертайте увагу на достатній рівень захисту від зламу! Сьогодні найбільша кількість спроб незаконного проникнення до будинку чи квартири відбувається через легкодоступні вікна та балконні двері, коли господарів немає вдома. Якщо Ви хочете захистити свій будинок від подібних «сюрпризів» та непроханих гостей, пропонуємо, перш за все, обрати протизламну віконну фурнітуру. Протизламна фурнітура – це перший елемент системи безпечного житла, що перешкоджає проникненню зломщиків y помешкання. Стандартна фурнітура не є перешкодою для злочинців. Вікно, оснащене стандартною фурнітурою, ламається без слідів зламу. Тому в Європі застосування протизламної фурнітури в будівництві стає нормою.

Це означає, що чотири кута вікна повинні мати протизламні елементи. Серед багатьох компаній, що випускають фурнітуру для ПВХ вікон, безумовним лідером є німецький концерн Gretch-Unitas (GU), протизламна фурнітура вважається кращою в світі по надійності та зламостійкості. Фурнітура виробляється тільки в Німеччині і підходить для будь-якого типу вікон та дверей. Замикаючим елементом y фурнітурі є грибовидна цапфа, виготовлена зi спеціальної сталі. Вона витримує навантаження на розрив до 1500 кг і виконує дві функції: замикання та захист від зламу. Саме цей елемент робить неможливим злам вікна та проникнення всередину оселі з метою пограбування.

Зараз звичайний комплект фурнітури має три таких цапфи. Також в комплект входить запірна планка. Такий комплект називається «базова безпека». Навіть він y поєднанні з ручкою, що замикається (протизламною ручкою), значно ускладнює злам вікна. Таким чином, Ви отримуєте вікна, які пропонують не тільки найкращу теплоізоляцію, а й оптимальну безпеку.

 

Класи захисту від зламу:furn6

  Б  Базова безпека: мінімальний рівень захисту від зламу, може бути рекомендований тільки для важкодоступних вікон.

 

WK1Безпека класу WК1: для важкодоступних вікон. Основний захист від спроб зламу із застосуванням фізичної сили. Вбудований захист (пристрої замикання) проти застосування простих інструментів.

 

WK2Безпека класу WК2: для легкодоступних вікон. Захист вікна розрахований на те, що злочинець намагається зламати зачинену й заблоковану конструкцію, застосовуючи прості інструменти, такі як викрутка, обценьки і зубило.

 

WK3Безпека класу WK3: для дуже легкодоступ- них вікон. Додатковий захист від застосування складніших інструментів, як, наприклад, лом.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99