(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Офісні перегородки

Металопластикові офісні перегородки виконуються з ПВХ-профілю, аналогічного тому, який використовується  для виготовлення пластикових вікон. Пластикові офісні перегородки, так само як і вікна ПВХ, володіють гарними звукоізоляційними якостями. Для звукоізоляції рекомендується встановлювати металопластикові перегородки висотою до стелі. Безліч варіантів заповнень (прозорих, глухих, кольорових) дає можливість зробити гарний дизайн в будь-якому приміщенні.

alum11Алюмінієві офісні перегородки – це конструкції, основу яких складає каркас з алюмінієвого профілю, в який вставляється прозоре або непрозоре скло. Алюмінієві офісні перегородки набули великої популярності завдяки своїм конструктивним можливостям та легкості монтажу.

 

Алюмінієві та пластикові перегородки дуже практичні. Одні й ті ж перегородки можуть бути використані декілька разів, в різноманітних офісних та торгових приміщеннях. Вони виготовляються готовими секціями, які, як конструктор, легко монтуються.

alum12Скляні офісні перегородки додають приміщенню не тільки стилю та естетики, а й створюють атмосферу відкритості та довіри.

Продуктивність роботи офісного персоналу суттєво залежить від того, наскільки грамотно організовані їх робочі місця. Саме тому багато компаній приділяють особливу увагу переплануванню офісного простору, поділяючи його на окремі робочі зони.

Одним із варіантів організації офісного простору, який стає все більш популярним у замовників, є “західний” варіант, коли стіни між кабінетами замінюються офісними перегородками. Це дозволяє не тільки більш якісно використовувати наявний простір, а й облаштувати комфортну робочу зону кожному співробітнику, не переобтяжуючи офісне приміщення. Офісні перегородки оптимально підходять для планування будь-якого приміщення , і що не менш важливо, вони є невід’ємною частиною дизайнерського рішення, роблять інтер’єр офісу оригінальним і комфортним.

Завдяки використанню офісних конструкцій легко вирішуються питання:

  • Зонування простору або поділу його на окремі кабінети
  • Створення індивідуальних робочих місць з урахуванням ергономіки та ефективного використання офісної площі
  • Візуальної корекції простору із застосуванням різних дизайнерських та архітектурних прийомів
  • Збереження природного світла завдяки максимальному склінню перегородок
  • Підвищення звукоізоляції (стаціонарні перегородки з кріпленням до основної стелі).

alum13Офісні перегородки легко встановити, змінити їх конфігурацію, демонтувати або перенести на нове місце в разі необхідності. Серед беззаперечних переваг офісних конструкцій також широкий вибір кольорів профілю та матеріалів заповнення, можливість з’єднувати секції під різним кутом та економічність у порівнянні зі звичними гіпсокартонними перегородками. Саме тому офісні перегородки стали популярним рішенням при плануванні і переплануванні внутрішнього простору.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99