(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Віконні, дверні ручки Норре

Ручка з кнопкою

Цей вид ручок ще називають «антидєтка». Без неї не обійтися в будинку, де мешкають цікаві маленькі дослідники – їм завжди цікаво відкрити те, що дорослі закривають.

Процес монтажу ручки досить простий. Установка можлива не тільки на нових вікнах, але і на конструкціях, які вже експлуатуються.

Якщо у Вашому будинку є двері чи вікна, які доводиться часто відкривати і закривати, то ручки з кнопкою зроблять цей процес більш зручним. Вам не доведеться кожного разу згадувати, куди Ви поклали ключ. Повернути ручку можна шляхом натискання й утримання кнопки.

Ручка Secustik

Віконні ручки Secustik оснащені механізмом підвищеної безпеки. Вікно надійно блокується з внутрішньої сторони при кожному зовнішньому впливі. Основні елементи даного механізму – ручка, штифт і внутрішній елемент, який розташовується між ними. Закривання вікна буде супроводжуватися звуком, який послужить підтвердженням Вашої безпеки.

  • Механізм Hoppe Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини;
  • Звуковий сигнал ручки Hoppe Secustik проінформує Вас про те, що вікно закрите і Ви можете почувати себе в безпеці;
  • Запобігання від спроб зламу за рахунок запобіжних чеків;
  • Міцність ручкам Hoppe Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вони виготовлені.
  • Ергономічні функції ручки Hoppe Secustik гарантують спеціальні виїмки для пальців.

Доступні кольори: білий, золото, коричневий, бронза.

Ручка з ключем Secu100

Ще один різновид ручок з категорії «антидєтка», яка незамінна у випадках, коли Ви хочете вберегти своїх дітей від наслідків допитливості. З такою ручкою Вам не доведеться постійно контролювати чи закриті вікна.

Принципи дії ручки Secu100:

Відкриття вікна здійснюється за допомогою повороту ключа в ручці. Після цієї операції кнопка, яка блокує ручку, висувається. Щоб знову повернути блокування не треба використовувати ключ, досить просто натиснути кнопку циліндра. Ця функція доступна не тільки при закритому вікні, але і у випадку, коли воно знаходиться в позиції нахилу.

Переваги використання:

  • простий та доступний механізм;
  • надійних захист вікон із зовнішньої та внутрішньої сторони;
  • нескладний процес установки – для закріплення ручки достатньо лише двох шурупів.

Особливість цих ручок – наявність штифта діаметром 7 мм і довжиною 32 мм, двох кутів фіксації (45 ° і 90 °), чотирьох або восьми варіантів положень.

Компанія-виробник гарантує 10-річну гарантію на функціонування дверних і віконних ручок НОРРЕ.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99