(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Мультифункціональне скло

Склопакети з мультифункціональним склом

Мультифункціональне скло – прогресивна розробка, спрямована на об’єднання двох найактуальніших властивостей сучасного склопакета: енергоефективність та захист від сонця. Це перша технологія, яка працює і взимку, і влітку.

У будь-якому приміщенні, при будь-якому склінні через скло відбувається найсерйозніша втрата тепла в холодну пору року і через нього ж разом з сонячним світлом в кімнату потрапляє найбільша кількість небажаного тепла влітку. Тому не дивно, що головна увага в технічному вдосконаленні світлопрозорих конструкцій направлено зараз на скло.

Досі вдавалося вирішувати тільки половину цієї проблеми. Встановлюючи багатокамерний пакет з використанням енергозберігаючого І-Скла, ми отримуємо дуже важливу властивість – накопичене кімнатою тепло відбивається від поверхні І-Скла і не покидає її. Цьому сприяє найтонше металеве покриття, що відбиває інфрачервоні промені, які і є носіями тепла.
Але зима закінчується – і наявність І-Скло абсолютно не рятує, коли у вікна з ранку до вечора світить сонце, нагріваючи кімнату. І-Скло йде у відпустку і замість нього працюють жалюзі, кондиціонер, сонцезахисні плівки на стеклі, які значно знижують освітленість кімнати і не пропускають важливий для кімнатних рослин ультрафіолет.

Мультифункціональне скло працює цілий рік. На його поверхню наноситься все те ж металеве покриття, тільки на відміну від І-Скла воно накладається не в один, а в кілька шарів. Причому молекули кожного наступного шару лягають хрест на хрест з молекулами попереднього. Це забезпечує відображення тепла взимку всередину приміщення, а влітку – зовні.

Новинка від ТМ КОРСА – склопакети з мультифункціональним склом:

 • Сонячний фактор: 42%;
 • Опір теплопередачі: 0,66 м2град/Вт;
 • Пропускання світла: 66%;
 • Надійний захист від сонця влітку;
 • Високий ступінь теплозахисту взимку;
 • Прозорість зсередини – збереження освітленості приміщення;
 • Невелика дзеркальність ззовні.

Склопакети ТМ КОРСА з мультифункціональним склом Guardian ClimaGuard® Solar – дозволяють значно скоротити витрати на охолодження приміщення влітку й істотно підвищити теплозахист взимку.

ТМ КОРСА приділяє велику увагу проблемі захисту від сонячного тепла, оскільки на охолодження повітря зазвичай витрачається 2-2,5 рази більше енергії, ніж на його нагрівання. Крім того, важливо уникнути ефекту закритих ставень – в будинку повинно бути світло. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами, склопакети ТМ КОРСА з ClimaGuаrd® Solar забезпечують відмінні теплозберігаючі та  сонцезахисні характеристики в поєднанні з високими показниками світлопропускання. Це скло розроблено спеціально для типових квартир і приватних домоволодінь. Це доступне рішення для будь-якого жителя великого мегаполісу або віддаленого району..

Склопакет з мультифункціональним склом ClimaGuard Solar

Склопакет з мультифункціональним склом ClimaGuard Solar

Принцип роботи

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок влітку і витік тепла взимку.

Захист від сонця

Склопакети ТМ КОРСА зі склом ClimaGuаrd® Solar вибірково пропускають або відображають електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання: велика частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само, як і через звичайне. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину.

Теплоізоляція

У холодну погоду скло дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Срібне покриття на склі ClimaGuard® Solar відображає довгохвильове теплове випромінювання всередину приміщення, наприклад від нагрівальних приладів, не даючи йому вийти назовні.

Технічні характеристики

Дані характеристики представлені для однокамерного склопакета 4мм ClimaGuаrd® Solar -16-4М1, опір теплопередачі розраховано для кліматичних умов України.

wdt_IDХарактеристикааргон*повітрякриптон
1 Пропускання видимого світла,% 66 66 66
2 Відображення видимого світла,% 26 26 26
3 Кольоропередача, % 96 96 96
4 Сонячний фактор (EN 410),% 42 42 42
5 Коефіцієнт теплопередачі U, Вт/м²-К 1,5 1,69 1,33
6 Опір теплопередачі, Ro, м²-К/Вт 0,66 0,59 0,75* Заповнення аргоном на 90%

climaguard

Порівняння склопакетів

Опір теплопередачі зворотно-пропорційний коефіцієнту теплопередачі.
Rо=1/U
U=1/Ro
Uарг=1/0,66=1,5
Uпов=1/0,59=1,69
Uкрип=1/0,75=1,33

Представлені технічні характеристики можуть змінюватися в межах допустимої похибки.

Висновки

Отже, енергоефективна конструкція з таким склом залишатиметься теж цілий рік. Влітку економимо на кондиціонуванні, взимку – на опаленні.

Склопакети ТМ КОРСА з мультифункціональним склом ClimaGuаrd® Solar захищають від спеки влітку та від  холоду взимку. Нанесені на скло надтонкі шари металів дозволяють зберегти його максимально прозорим.

 • ClimaGuаrd® Solar забезпечує ефективний захист від сонця, що допомагає істотно скоротити витрати на кондиціонування приміщення (сонячний фактор 42%).
 • Високий коефіцієнт опору теплопередачі (0,66 м²-К/Вт) дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (заощадження тепла до 78%).
 • Візуально прозоре скло (відсутні колірні спотворення).
 • Скло ClimaGuаrd® Solar рекомендують використовувати в проектах, де важливе енергозбереження, захист від сонця і хороше природне освітлення приміщень.
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99