(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Москітні сітки

Москітні сітки

Як захистити себе від комарів і мошки, яких так і тягне через відкрите вікно? Антимоскітна сітка, що випускається нашою компанією, підходить для вікон будь-якого типу. Важливо знати лише розміри і характеристики.

Антимоскітна сітка чудово вирішує своє основне завдання: не пропустити нічого зайвого в помешкання, починаючи від комарів і закінчуючи тополиним пухом і сміттям з розташованих вище поверхів. Сітка легко виймається з рамки, її можна мити і чистити в домашніх умовах.

Як відомо, будь-якій проблемі простіше запобігти, ніж усувати її наслідки. Використовуючи антимоскітні сітки, Ви можете забути про хімічні засоби боротьби з мошкою та комарами, адже такі засоби борються з наслідками проникнення мошкари і комарів у Вашу оселю, а антимоскітна сітка запобігає їхньому проникненню!

Крім того, для збільшення ефекту від застосування хімікатів Ви, напевно, закриваєте вікна, тим самим позбавляючи себе припливу свіжого повітря в спекотний день або задушливу ніч. Подбайте про здоровий сон – поставте москітну сітку і Ваші вікна залишаться відкритими!

Виробництво москітних сіток ТМ КОРСА проводиться на спеціалізованому обладнанні, що дозволяє точно витримати розміри відповідно до віконного або дверного прорізу, що унеможливлює проникнення мошкари y Ваш будинок.

Комплектуючі для антимоскітних сіток виготовляються з високоякісних матеріалів:

  • профіль москітної сітки виготовляється з міцного алюмінію і покривається подвійною емаллю;
  • всі пластикові комплектуючі для антимоскітних сіток складаються з поліаміду, що стійкий до температурних перепадів і з часом не жовтіє;
  • полотно антимоскітної сітки виконано зі скловолокна з ПВХ покриттям (волокна стійкі до займання).

Пропонуємо на Ваш вибір п’ять варіантів антимоскітних сіток, які відрізняються між собою способом кріплення:

 Сітка з кріпленням на петлях

Ідеально підходить для установки в прорізи дверей, дозволяє швидко відкривати і закривати отвір антимоскітною сіткою, не роблячи при цьому демонтаж сітки. Сітка на петлях відкривається за тим же принципом, що і будь-які двері – обертаючись на петлях навколо однієї з бічних сторін.

 Сітка з кріпленням на коробочках

Відрізняється простотою конструкції, а значить легка в експлуатації. Її можна зняти як з вулиці, так і зсередини приміщення. Для зняття з вулиці на рамці антимоскітної сітки зроблені спеціальні ручки.

 Сітка з металевим кріпленням

Фіксація сітки здійснюється гнучкими металевими язичками зсередини приміщення. Ззовні зняти таку сітку не можна, це робить її практичною для використання на перших поверхах будівель. При закритому вікні зняти таку сітку, не пошкодивши її, практично неможливо.

 Декоративні сітки

Також в 2014 році були запущені нові антимоскітні сітки з покращеним дизайном. В них використані нові алюмінієві профілі, кольори, а форма чудово поєднується з ламінованими профілями «REHAU». Сітка з новим дизайном прекрасно доповнить фасад вікна в кольорах «Золотий дуб», «Махагон», «Горіх». При цьому колір «Горіх» чудово виглядає на фоні профілю в ламінації «Темний дуб». З такою сіткою зникнуть незадоволені клієнти, які не хочуть купувати сітку з коричневого профілю і думають, де можна її придбати.

 Дверні сітки в рамі

Чудове рішення там, де немає можливості встановити звичайну сітку через те, що заважає ручка. Тепер таку сітку можна вмонтувати не тільки до рами, але і в проріз перед луткою.

москітна сітка

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99