(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Гравіювання скла – нанесення малюнка на скляну поверхню за допомогою лазера.

Цей метод надає високу чіткість і точність передачі ескізу,  дозволяє відтворити все, що можна вивести на екран комп’ютера: текст, фотографії, малюнки та будь-які візерунки.

Лазерне гравіювання можна використовувати для створення вітражних панно для дверей i вікон, стільниць, скляних та дзеркальних перегородок. Такий метод обробки скла підсилює враження внаслідок гри світла, надаючи інтер’єру надзвичайної яскравості та чарівності.

Даний метод гравіювання залежить від якості замальовки всіх деталей зображення на ескізі. Створене зображення набагато цікавіше і незвичніше в порівнянні з іншими методами декорування скла.

Гравіювання скляної поверхні за допомогою лазера не вимагає ручної праці, вона є автоматизованою системою.

Автоматична система виключає будь-які помилки при перенесенні зображення з проекту на необхідну поверхню. Одним з позитивних моментів лазерного гравірування є його краса, крім того, воно є більш стійким на відміну від звичайного гравіювання, зображення і візерунки, нанесені на поверхню скла лазерним методом, та з часом не стануть бляклими. Плюсами лазерного гравірування є :

  • істотне зниження початкової вартості за рахунок швидкого нанесення;
  • відсутність різних впливів на матеріал, це дозволяє домогтися гравіювання важкодоступних і незручно розташованих ділянок матеріалу;
  • точність гравіювання за допомогою впливу на невелику площу;
  • гравірування координується числовим програмним управлінням, це дозволяє повністю виключити брак, а також підвищити різницю реального стану робочого інструмента і положення, заданого математичною моделлю.
X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99