(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Зимовий сад

– це досить широке поняття, яке включає в себе як нестандартне засклення балкона або лоджії, так і будівництво споруди, що стоїть окремо або примикає до будинку. Зимовий сад може бути створений на основі спеціалізованих алюмінієвих або пластикових профілів. Істотна відмінність зимового саду – це прозорий або напівпрозорий дах. Якщо вертикальні конструкції засклення практично нічим не відрізняються від звичайних вікон, то до об’єктів з нахилом даху пред’являються особливі вимоги.

Зимові сади в Україні користуються все більшою популярністю, вони вже стали складовою частиною багатьох адміністративних будівель, бізнес-центрів, офісів компаній, культурних, оздоровчих та розважальних центрів, спортивних споруд, котеджів та інших різноманітних об’єктів. Завдяки новим конструкціям та матеріалам, а також сучасним інженерним і технічним можливостям в області вентиляції, опалення та затінення кожен з нас може здійснити свою заповітну мрію про зимовий сад, перетворивши на нього терасу заміського будинку або засклений балкон своєї квартири.

Зимові сади значно розширюють житловий простір і вносять частку природи до Вашої оселі.
Для сучасних зимових садів характерний високий рівень теплоізоляції та продумана конструкція, що дозволяє отримати високий рівень комфорту за мінімальних енерговитрат.

Формальною ознакою зимового саду є наявність максимальної площі заскленя в огороджувальних конструкціях, звернених до природи з усіх сторін. Найбільш яскраво вираженою ознакою зимового саду є повністю засклений дах.

Другою ознакою зимових садів є їх озеленення в тій чи іншій мірі.

Приклади використання зимових садів

Зимові сади – це справжній оазис тиші і відокремленості в межах окремо взятого заміського будинку або міської квартири. Не дивно, що до їх проектування і до його оформлення власники будинків ставляться з особливим трепетом – для них важлива не тільки міцність конструкції, але також і її естетичність. Все це багато в чому залежить від того, наскільки якісно буде виконано виготовлення зимового саду, які матеріали будуть використовуватися в процесі виконання цих робіт, як буде вироблено скління.

Види конструкцій зимових садів:

  • на цокольному поверсі – в цьому випадку конструкція ставиться на фундамент, це захищає конструкцію в зимовий період від замітання снігом і дозволяє встановити додаткові опалювальні прилади ;
  • як прибудова до житлового приміщення (будується звичайно продовженням їдальні або вітальні). Форма конструкції, як правило, виконується в єдиному стилі з фасадом будинку, а для того, щоб запобігти розриву стиків;
  • як окрема крита альтанка (шатро).

Каркас конструкції, як правило, виготовляється з легкого металевого профілю, несучі елементи найчастіше виконуються з алюмінію. Використовуються різні типи скління, завдяки можливості вибору стекол з широкої кольорової палітри, дизайн конструкції можна гармонійно вписати в загальний тон дизайн-проекту будівлі. Ударостійке загартоване скло, яке використовується для виготовлення даху забезпечує достатній рівень освітлення, а також звуко- і теплоізоляцію.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99