(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

жалюзі горизонтальні

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі дозволяють відкоригувати або повністю оновити дизайн всього інтер’єру приміщення.

Великий вибір матеріалів створює безмежний простір для дизайнера. Пропонуємо прозорі та напівпрозорі жалюзі з антистатичним покриттям, що легко миється, та різноманітну палітру кольорів, яка задовольнить найвибагливішого клієнта.

Жалюзі наповнюють приміщення м’яким розсіяним світлом, а при правильному підборі кольорів надають інтер’єру гармонійності і завершеності.

Тканинні жалюзі мають вертикальне розташування ламелей (смуг тканини). Управління дозволяє повертати ламелі в діапазоні 180 градусів, а також відкривати та закривати ламелі в сторони (за аналогією зі звичайними шторами).

Жалюзі з тканини з вертикальним розташуванням ламелей підходять як для офісу, так і для дому.

 

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі виготовляються з алюмінієвих ламелей (смужки алюмінію) і можуть забарвлюватися в різні кольори, їхня довжина і ширина підбирається залежно від замовленням клієнта.

Алюмінієві жалюзі легкі, компактні та зручні в експлуатації, вони можуть закривати не тільки весь віконний проріз, але й окремо кожну стулку, роблячи регулювання освітлення більш різноманітним. Регулювання освітлення здійснюється поворотом керуючої ручки, яка, в свою чергу, передає поворот на ламелі. Повне відкриття жалюзі здійснюється збором всіх ламелей y верхній частині конструкції за допомогою шнура.

Велике різноманіття забарвлень та висока практичність роблять можливим використання горизонтальних жалюзей як в офісному приміщенні, так і вдома.

Функціональна роль горизонтальних жалюзі дозволяє знизити потужність встановлюваних кондиціонерів за рахунок відображення більшої частини сонячної енергії, а отже зменшити вартість кондиціонера та кількість споживаної ним електроенергії.

Регулювання освітлення дозволяє рідше використовувати освітлювальні прилади, що також веде до зниження енергоспоживання.

Горизонтальні жалюзі виготовляються y двох варіантах: з шириною ламелі 16 мм або з шириною ламелі 25 мм.

 

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99