(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

«Дні сталої енергії» у Тернополі

«Дні сталої енергії» у Тернополі

16 та 17 жовтня Тернопіль був своєрідним інформаційним центром для тих, хто хотів дізнатися про енергоефективність.

Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, який дозволив звернути увагу мешканців міста на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії.

dniЗокрема, для всіх бажаючих у «Палаці кіно» на вул. І. Франка була проведена виставка енергозберігаючого обладнання та технологій, де підприємства Тернополя, Києва та Львова продемонстрували переваги енергоефективного освітлення, енергозберігаючих вікон, геліосистем, теплових насосів, теплових пунктів, альтернативних джерел енергії та інших сучасних інженерних рішень. Впродовж двох днів у “Палаці кіно” транслювалися екологічно-просвітницькі фільми.  Семінари про енергоефективність в житлових будівлях та на об’єктах сфери ЖКГ та про енергоменеджент в громадських будівлях могли відвідати пересічні тернополяни, адже подібні знання в умовах сьогодення, доцільні для кожного українця.

В сегменті енергозберігаючих вікон була представлена компанія Вікна Корса, яка вже 17 років є лідером у впровадженні енергозберігаючих технологій у віконній індустрії.

На стенді компанії-партнера «Вікна Корса» був представлений широкий асортимент продукції. Гості виставки мали можливість ознайомитись з технічними особливостями та перевагами представлених зразків, отримати консультації фахівців.

Особливу зацікавленість відвідувачів викликали зразки готових вікон та дверей з інноваційної енергоефективної профільної системи REHAU GENEO, обігріваюче вікно, яке вмикається в розетку, та термоплінтус – як нова  альтернатива звичному опаленню.. Всі бажаючі мали можливість наочно переконатися у вийняткових перевагах та можливостях нових розробок.

Коментарів - 0

Прокоментуй

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99