(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Двері-гармошка

Складні двері «гармошкою» сьогодні є одним з найбільш вдалих дизайнерських рішень для ситуацій, де потрібно одночасно відповідати таким критеріям:

  • склити велику площу (до 4 метрів завдовжки);
  • заощадити простір при відкриванні;
  • максимально освітлити простір скління;
  • створити прекрасний панорамний вид.

У таких дверей багато назв. Окрім як “гармошка” їх називають ще двері “книжка”, двері “віяло”, просто складні двері, а також FS портал (професійно).

Розсувні двері «гармошкою» відрізняються від паралельно-розсувних тим, що для них не потрібний вільний простір з боків від прорізу. Ці  двері складаються y краю прорізу і виступають всередину кімнати на ширину однієї секції. Конструкція розсувних дверей «гармошкою» дозволяє комбінувати їх зі звичайними дверима.

Максимальна ширина відкритого прорізу з вулиці, в який можна встановити цю систему, з білих профілів становить 4 метри, із кольорових – 2,5 метра. Максимальна ширина відкритого прорізу, розташованого в приміщенні, становить 5 метрів для білих профілів і 3,5 метра для кольорових.

Схеми відкривання

Для правильного позначення потрібної схеми відкривання використовується тризначний код, де перша цифра означає загальну кількість стулок, друга – кількість стулок, що зсуваються вліво, третя – кількість стулок, які зсуваються вправо.

Схеми, які пропонує ТМ КОРСА: 3-2-1; 3-3-0; 4-3-1; 5-3-2; 5-4-1; 5-5-0; 6-3-3; 6-5-1.

 

Схеми відкривання дверей-гармошок

Схеми відкривання дверей-гармошок

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99