(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Дверцята для тварин

Напевно, чи не кожному з нас знайома наболіла тема вигулу домашніх улюбленців. Адже тварини постійно просяться то на вулицю, то в будинок. І ми не завжди маємо можливість випускати тварин при першій ж їхній потребі. Ми пропонуємо вам чудове рішення цієї проблеми.

Дверцята для домашніх тварин нададуть вашим улюбленцям повну свободу пересування, а вам забезпечать спокій та позбавлять клопоту.

 

72105011_1_1372105011_2_13

Цей пристрій має широкий функціонал:

Накладка проти протягу. По зовнішньому контуру дверцят кріпиться планка, яка накриває щілину по периметру, перекриваючи рух повітря. Таким чином зникає ймовірність виникнення протягу.

Магнітний стабілізатор положення. Дверцята для тварин оснащені чотирма магнітами, два з яких прикріплені збоку дверного полотна, а два інші в рамі навпроти них. Сила цих магнітів дозволяє легко відчинити дверцята тварині, при цьому вітер їх відчинити не зможе. Дверцята швидко повертаються в закрите положення, не допускаючи тепловтрат.

Прозоре полотно дверей. Дверне полотно виготовлено з міцного прозорого пластику. Тварини, бачачи, що перед ними, сміливо штовхають  дверцята носом. Це сприяє швидкому навчанню тварин користуватись дверима.

Чотири режими роботи. Двері для тварин працюють в чотирьох режимах: тільки вхід, тільки вихід, вхід-вихід та зачинено.

Різні розміри. Двері для тварин є в делькох розмірах: для маленьких котів і собак, для середніх котів та собак, і для великих собак.

Варіанти кольорів: білий та коричневий.

72106011_2_13

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99