(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Замки, ручки, петлі та інше

Дверні ручки

Дверні ручки

ТМ КОРСА пропонує тільки якісні та надійні комплектуючі для Ваших вікон i дверей від німецького виробника компанії Gretsch-Unitas (G-U). Дверні ручки відрізняються високою технологічністю та міцністю, а також гарантують тривалий термін експлуатації. Ручки виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі та латуні. В наявності обширний асортимент ручок різних моделей та декоративних планок до них, ручки підвищеної безпеки, що відповідають стандартам DIN (класи захисту – 1, 2, 3 i звичайний), протизламні ручки для дверей, сертифіковані відповідно до стандартів DIN (клас захисту – 3), офісні ручки різноманітної форми (клас захисту – 1), ручки поліпшеного дизайну з нержавіючої сталі для найвибагливіших споживачів. Можливе застосування для приватних будинків – будь-які декоративні планки можуть бути виготовлені і скомбіновані з будь-якими моделями ручок.

Конструкції дверних ручок дуже різноманітні. При виборі бажано враховувати інтер’єр і звертати увагу на те, щоб їх конструктивні розміри і форма отвору під ключ замкової щілини підходили до типу замка.

furnd3

 

Якісна ручка дозволяє без особливих зусиль відкрити або закрити двері. Також вона повинна володіти високою зносостійкістю, внаслідок постійних маніпуляцій відкривання-закривання. Надійна дверна ручка повинна забезпечувати плавний хід і не вимагати застосування сили при її використанні. Правильно підібрані ручки вигідно прикрасять двері і зроблять їх візитною карткою Вашого дому.

furnd4

Дверні замки

Важливим функціональним елементом дверної фурнітури є замок. Тому не рекомендуємо заощаджувати під час його вибору. Крім функції замикання від небажаного відкривання, замок виконує ще таку важливу функцію як прижим стулки для забезпечення нормальної роботи ущільнювача та запобігання піддування повітря ззовні в місцях дотику рами і стулки. Особливо це актуально для вхідних дверей. Відповідно до цього замки поділяються на два класи: замки для ВХІДНИХ та для ВНУТРІШНІХ ДВЕРЕЙ.

До першого класу відносяться всі багатозапірні замки, другий клас включає в себе однозапірні замки, хоча за необхідності забезпечення більш високого класу захисту на внутрішні двері можуть встановлюватися і багатозапірні замки. Іноді вхідні двері виготовляють з однозапірним замком, однак ми рекомендуємо використовувати для вхідних дверей багатозапірні замки. Це зменшує можливість піддування повітря ззовні у верхньому і нижньому кутах стулки.

Велику роль відіграє вибір серцевини для замка. Від якісних характеристик та конфігурації цього механізму залежить, наскільки надійно він зможе захистити Ваш дім та стати нездоланною перепоною на шляху зловмисників. Використання регельного (багатозапірного) замка не дозволяє виламати металопластикові або алюмінієві двері з рами за рахунок роликів і відповідних планок, розміщених по висоті дверей.

Обирайте лише якісні та надійні комплектуючі від виробника. Зупинивши свій вибір на дверях ТМ Корса, Ви отримаєте максимум задоволення та переваг від їх функціональності, естетичності краси, зручності у використанні та високого рівня захисту.

 1. Економ (GU) – замок на одну точку замикання. Має технологічний люфт 3 мм, тому встановлення такого замка має відбу­ватись тільки в міжкімнатних дверях чи пере­городках всередині приміщень, оскільки не забезпечує прижиму стулки.
 2. Європа (GU) – замок на три точки замикання, але з можливістю подовження наконечником чи угловою передачею, що дозволяє додати додаткові запірні цапфи та забезпечити до­датковий прижим зверху стулки (і знизу, при використанні порогу з ПВХ). Тільки з цим замком можливе збільшення висоти стулки до 2400 мм. Цапфи замикаються поворотом нажимної ручки догори та блокуються клю­чем. Використовується тільки з нажимною ручкою.
 3. Secury (GU) замок на три точки замикання. Цапфи замикаються та замок блокується по­воротом ключа.
 4. WILKA (FUHR) – замок на три точки замикан­ня. Завдяки цапфам, зміщеним до центру замка, ідеальний для штульпових дверей (не заважають контрригелю).  Цапфи замикаються поворотом нажимної ручки догори та блокуються ключем.
 5. Крюк (GU) – замок на три точки замикання (гаки). Запірні цапфи замінені на гаки, які забезпечують протизламність. Замикання і блокування замка здійснюється ключем.
 6. Secury MR2 (GU) – замок на три точки за­микання (ригелі). Запірні цапфи замикання на ригелі («штирі»), які забезпечують проти- зламність. Замикання і блокування замка здійснюється ключем.
 7. Secury-Automatic (GU) – замок на три (п’ять) точки замикання (язичок + ригелі або ригелі + гаки). Замикати автоматично при притискан­ні стулки до рами. З нажимною ручкою замок блокується поворотом ключа, з офісною-автоматично (але можна відключити).  Забезпечує завжди щільний притиск за раху­нок автомиатичного спрацьовування ригелів при закриванні дверей.

Будова  дверного замка

budova_dvernogo_zamka

 1. Запірний елемент
 2. Корпус замка
 3. Скошений ригель (язичок)
 4. Отвір для ручки
 5. Міжосьова відстань
 6. Прямий ригель
 7. Способи закривання
 8. Дорнмас
 9. З’єднуючий профіль
 10. Запірний елемент

 

Петлі дверні Ktn

Застосовуються в дверних стулках Т-118, Т-94. Випускаються в кольорі білому, коричневому, золотому.

 

Петлі дверні KTV

Застосовуються в дверних стулках Т-117, 98 профільної системи GENEO. Випускаються в кольорі білому, коричневому, золотому.

Виробник марка Dr.Hanh (Німеччина), офіційний представник концерн GU.

Пороги алюмінієві

Пороги представлені двох видів 24 і 54, кожен з них має 60-70 серію. По центру порога встановлений пластиковий вкладиш-термоміст, що захищає від промерзання.

Дверна фурнітура GU

furnitura1

Всі виробники вікон і дверей в Україні вже добре знайомі з поворотно-відкидною фурнітурою, це ж підтверджує неухильне зростання її продажів. Однак є ще один предмет гордості компанії GU – це її дверна фурнітура. Почати, звичайно ж, слід з замків – самої високотехнологічної її складової.

furnitura2Програма поставок компанії GU включає:

 • врізні замки всіх класів для дверей з алюмінію, ПВХ – профілів
 • багатозапірні замки GU – SECURY з різними видами додаткового замикання з приводом від профільного циліндра
 • багатозапірні замки з різними видами додаткового замикання з приводом від ручки нажимного гарнітуру
 • багатозапірні замки з автоматичним замиканням GU – SECURY automatic
 • протипожежні замки, від простих до ексклюзивних
 • антипанікові замки всіх можливих схем і ступенів безпеки.

Слід зазначити, що компанія GU була головним розробником загальноєвропейських стандартів з дверної фурнітури DIN EN 1 125 і DIN EN 179. Були стандартизовані замки, відповідні планки , засувки, нажимні гарнітури, стрижні , гвинти, з точки зору максимальної надійності, безпеки та зручності експлуатації. Природно, що компанія GU пропонує найповніший асортимент усіх можливих замків з усіма варіантами додаткових запірних елементів:

 • циліндричні ролики , аналогічні віконній фурнітурі
 • масивні клиновидні ригелі
 • ригелі – крюки підвищеної зламостійкості
 • автоматичні ригелі, що забезпечують самозапирання дверей при їх закриванні
 • випадаючі ригелі

Герметична коробка замка виключає попадання пилу і технологічних відходів в механізм замка в процесі експлуатації, що гарантує тривалий термін служби замка. Відповідні планки адаптовані під всі існуючі профільні ПВХ- і алюмінієві системи, випускаються як в регульованому, так і у фіксованому варіанті, всі їхні кріпильні шурупи фіксуються в сталевому підсиленні.

Замки компанії GU застосовуються як на одностулкових, так і на двостулкових дверях в комплекті з відповідними зустрічними планками і шпінгалетами. Управління режимом роботи замків будь-яке за бажанням замовника: ключем профільного циліндра, нажимним гарнітуром.

Особливо варто звернути увагу на замки SECURY EUROPA , найбільш привабливі для споживача. Їх характерні особливості наступні.

Замикання та відкривання основного та додаткових ригелів або роликів проводиться ручкою нажимного гарнітуру, а не ключем. Це у багато разів підвищує надійність функціонування замка і всієї дверки в цілому.

 • Ключ профільного циліндра блокує роботу нажимного гарнітуру.
 • До обмеження застосування замків SECURY EUROPA можна віднести неможливість їх використання на дверях з офісними ручками.

 

 

 

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99