(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

dute (2)

Гнуте скло

Сучасні вхідні двері не лише надійно захищають Ваш будинок, але й стають його окрасою. Безліч варіантів виконання та оздоблення дверей відкривають для цього великі можливості.

Останнім часом заповнення дверного полотна склом набуло буденності. Для втілення найоригінальніших дизайнерських рішень пропонуємо обрати об’ємні (гнуті) склопакети. З ними двері мають надзвичайний, ексклюзивний вигляд. Ефект посилюється за рахунок заломлення світла та гри відображень на випуклій поверхні.

Використання дутого скла, виготовленого за спеціальною технологією молірування, особливо в конструкціях нестандартного типу, в результаті дозволяє отримувати справжні витвори мистецтва.
Багаторічний практичний досвід, високотехнологічне обладнання, високий професіоналізм майстрів ТМ КОРСА дозволяє успішно реалізовувати замовлення найвищого рівня складності.

Молірування скла – це метод термічної обробки скла, що дозволяє надавати йому необхідний радіус вигину за допомогою металічної форми.

Переваги даної технології такі: при оптимальному режимі нагрівання та охолодження скло не містить внутрішніх напружень, забезпечуючи тим самим довговічність виробу. Збільшення оглядовості при відсутності спотворення.

dute (1)

 

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99