(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Віконна фурнітура

Зручно та надійно

ТОВ «Гретч-Юнітас Україна» є ексклюзивним представником концерну Gretsch-Unitas GmbH (Німеччина) пропонує широкий спектр продукції для виробництва вікон і дверей, що відповідає сучасним вимогам ринку, а також високу якість сервісу. Вся продукція сертифікована згідно європейського DIN ISO 9001: 2000. Компанія ТОВ «Гретч-Юнітас Україна» вже більше 13 років займає одне з лідируючих місць на ринку фурнітури України. Завдяки збільшенню складських і офісних площ, обладнаних згідно всіх європейських норм та запровадження системи IRP SAP компанія отримала можливість вирішувати максимально амбітні завдання, які компанія ставить перед собою. Одним з основних завдань компанії  – є надання комплексних рішень для виробників металопластикових, дерев’яних, алюмінієвих вікон і дверей. Здійснення технічної підтримки наших клієнтів, проведення семінарів з продавцями та конструкторами компаній дозволяє впроваджувати нові європейські розробки на ринок фурнітури України. Концерн Gretsh-Unitas GmbH (Німеччина) пропонує фурнітуру UNI-JET для вікон і балконних дверей. Фурнітура UNI-JET допомагає підняти вікна на новий щабель розвитку. Завдяки елементам протизламності, які входять в базову комплектацію вікна, споживач отримує безпеку, при цьому не несе додаткових витрат. Кожні елемент фурнітурної обв’язки UNI-JET оснащений грибовидною протизламною цапфою, яка в комплексі зі спеціальною сталевою відповідною планкою витримує навантаження на розрив до 4 тонн, а також автоматично компенсує дрібні помилки виробництва та монтажу металопластикових систем. Відмінна німецька фурнітура! Передові технології, сучасне обладнання, висока кваліфікація і досвід фахівців дозволяють Групі підприємств GU випускати продукцію, що задовольняє будь-які вимоги самих вимогливих споживачів.

ТМ Корса в своїх виробах використовує фурнітуру провідного європейського виробника – компанії «Gretch-Unitas» (Німеччина). «Gretch-Unitas» професійно вирішує завдання в галузі віконної фурнітури, пропонуючи найбільш вигідне співвідношення ціна-якість.

Переваги фурнітури GU:

  1. Захисне покриття «ferGUard * silber» гарантує значне перевищення вимог стандартів по корозійній стійкості і забезпечує зовнішнім виглядом всіх деталей привабливий сріблясто матовий колір . Революційні результати випробувань 576 годин в насиченому сольовому розчині до появи білої іржі.
  2. Великий діапазон всіх необхідних регулювань.
  3. Можливість до комплектації: завдяки використанню різних запірних планок встановлюється рівень безпеки, який у разі необхідності можна підсилити.
  4. Сучасний дизайн.
  5. Мікроліфт і блокування некоректного відкривання поєднані.
  6. Заводи GU розміщені по всьому світу.
  7. «Німецький» контроль якості продукції.

FerGUard* «Срібло» в порівнянні

Дослідницький інститут Steinbeis – центр перевіряв частини з похило- поворотної фурнітури різних виробників на корозійну стійкість згідно німецького промислового стандарту DIN 50 021 (фурнітурні частини з додатковим захисним покриттям).

При цьому вимірювався час до початку появи білої іржі.

Результат: Місце №1 FerGUard*  з 576 годинами корозійної стійкості.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99