(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Відливи та дашки

відливи (2)Якщо Ви встановили вікна, то відливи – оптимальне вирішення проблеми гідроізоляції монтажного зазору між вікном і стіною. Крім того, це один з основних елементів, який надасть Вашому вікну естетичної довершеності.

Відливи і дашки виконують важливу роль y захисті швів, оброблених силіконом і монтажною піною, від згубного впливу прямого сонячного світла і атмосферних опадів, які можуть призводити до погіршення експлуатаційних характеристик силікону та монтажної піни.

Надійні захисні властивості відливів вдало поєднуються з чудовим дизайном i роблять відлив не просто утилітарною деталлю, а елегантним аксесуаром для вікна.

Відлив з ранілу представляє собою сформований лист з оцинкованої сталі, вкритий порошковою фарбою, який володіє підвищеною механічною міцністю. Виготовляють відливи глибиною до 40 см.

відливи (1)Торгова марка КОРСА пропонує Вам віконні відливи з оцинкованої сталі, пофарбовані в будь-який колір за бажанням замовника.

Відлив з алюмінію являє собою сформований алюмінієвий лист. Відливи випускаються в декількох варіантах фіксованої глибини (від 10 до 36 см). Ширина відливу визначається клієнтом. На вибір пропонуються білі або коричневі відливи.

Відливи з алюмінію більш довговічні, тому що не схильні до впливу атмосферних чинників і мають більш високі естетичні характеристики, ніж відливи з ранілу (оцинкованої сталі).

Дашки виробляються із ранілу та являються невід’ємною частиною при встановленні балконів. Вони виконують роль відливу для води і захищають стики балконних рам, попереджують затікання та намокання стелі балкону.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99