(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

dveri2Надійна якість від виробника

Якщо Вам потрібні двері для приватного будинку, магазину або офісу, Ви хочете щоб вони стильно та ефектно виглядали, захищали приміщення від холоду, вологи, пилу і шуму – вхідна група ТМ КОРСА, – це саме те, що Вам потрібно!

 

Комфорт та затишок

Головними технічними параметрами, які відрізняють вхідну конструкцію від допоміжних дверей, є жорсткість рами і дверного полотна , особливі вимоги до елементів фурнітури і надійність їх кріплення. ТМ КОРСА виготовляє вхідні двері , що складаються лише з самих високоякісних комплектуючих від провідних світових виробників.

Вхідні пластикові двері ТМ КОРСА володіють підвищеними вимогами до міцності. Ширина рами складає 68 мм (віконної – 64 мм), а стулки – 118 мм (віконна – 60 мм), що дозволяє встановити посилене армування товщиною 2 мм замкнутого контуру для надання максимальної жорсткості конструкції.

Вхідні пластикові двері комплектуються алюмінієвим порогом товщиною 24 або 54 мм. Для регулювання функції відкривання-закриван­ня дверей використовуються спеціальні дверні доводчики з фіксацією та без.

При виборі вхідних дверей потрібно враховувати функціональні особливості примі­щення, умови експлуатації дверей, ймовірні на­вантаження.

Дверна фурнітура може мати одну або три точки замикання. Три точки замикання забезпечують більш щільний притиск стулки до рами і зменшують повітропроникність конструк­ції.Для забезпечення кращої зламостійкості вхідних две­рей передбачена можливість установки проти­зламної фурнітури (запірна планка замка в такій фурнітурі виконана y вигляді гака і надійно фік­сує стулку). Петля вхідних дверей може витримати на­вантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі, що застосовуються у вікнах, витримують наванта­ження до 100 кг.

Склопакет y вхідних дверях може бути однока­мерним, двокамерним, енергозберігаючим, то­нованим, візерунковим, а також протиударним.

Вхідні двері ТМ КОРСА пропонують Вам безліч цінностей і переваг – високий рівень теплозбе­реження, надійний захист від несприятливих погодних умов та спроб зламу, широкий вибір форм та кольорів. Крім того, завдяки високоякісній поверхні профільних систем REHAU вони довго­вічні та зручні y догляді.

Також пропонуємо ознайомитися з розсувними системами та дверями-гармошками

 

Безмежні можливості для Ваших ідей

Індивідуальний стиль Вашої квартири чи приватного будинку зможуть вдало підкреслити нестандартні двері від ТМ КОРСА. Широкий вибір форм та декорів відкриває перед Вами безмежні можливості для втілення будь-яких дизайнерських задумів. Ви можете придбати двері, виготовлені по вже існуючому шаблону або по ескізу, розробленому виключно з урахуванням Ваших особистих побажань.

В сучасному будівництві особливим попитом користуються нестандартні двері у формі арки чи пів арки, вони виглядають дуже естетично, відрізняються плавністю ліній і форм. Для шанувальників індивідуального архітектурного стилю також пропонуються круглі, трикутні, овальні, трапецієвидні, багатокутні конструкції, оздоблені гнутими імпостами, різними типами скла зі шпросами, фацетами або з вітражем. За Вашим бажанням можлива одностороння чи двостороння ламінація конструкції в кольорі. Палітра пропонованих декорів включає всі RAL-кольори. Обравши нестандартні двері ТМ КОРСА Ви створите неповторний стиль як всередині приміщення, так і ззовні.

нестандартні двері у формі арки чи напіварки

Двері за індивідуальним дизайном

В сучасному будівництві особливим попитом користуються нестандартні двері у формі арки чи напіварки, вони виглядають дуже естетично, відрізняються плавністю ліній і форм. Для шанувальників індивідуального архітектурного стилю також пропонуються трикутні, овальні, трапецієвидні, круглі, багатокутні конструкції, оздоблені гнутими імпостами, різними типами скла зі шпросами чи фацетами. За Вашим бажанням можлива одностороння чи двостороння ламінація конструкції в кольорі. Палітра пропонованих декорів включає всі RAL-кольори, стандартними кольорами виробів ТМ КОРСА є білий і золотий дуб. Широкий вибір форм та конфігурацій дозволяє швидко підібрати потрібну конструкцію та легко інтегрувати її y Ваш інтер’єр.

Обравши нестандартні двері ТМ КОРСА Ви створите неповторний стиль як всередині приміщення, так і ззовні.

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99