(0352) 40-77-40, (068) 477-07-07

Алюмінієві конструкції

Алюмінієві вікна

Переглянути

Алюмінієві двері

Переглянути

Офісні перегородки

Переглянути

Безрамне скління

Переглянути

Зимові сади

Переглянути

Переваги вікон та дверей з алюмінію:

 

Екологічність

Віконні конструкції з алюмінію відповідають всім стандартам екологічності, абсолютно нешкідливі для здоров’я і не токсичні.

Довговічність

Алюмінієвий профіль прослужить вам більше 80 років. Заміна комплектуючих при цьому може здійснюватися без заміни або ремонту всієї конструкції.

Широкий вибір оформлення

Вікно з алюмінію може бути виконано в будь-якому колірному рішенні з палітри RAL або ж в « дерев’яному » стилі, а так само з будь-яким типом відкривання стулок.

Стійкість до корозії

Алюмінієві вікна, двері та фасади відмінно стійкі до негативних впливів навколишнього середовища, таким як корозія, перепади температури і ультрафіолетові промені.

Мінімальний догляд

Алюмінієвим вікнам та дверям не потрібен спеціальний догляд, вони легко піддаються миттю та чищенню, а також є простими та зручними у використанні.

Легкість конструкції

Алюміній дуже легкий і міцний метал. Тому такі конструкції доцільно використовувати не тільки при будівництві нових будівель, але і перебудові старих.

Алюмінієві двері стійкі до впливу навколишнього середовища як в теплу, так і в холодну пору року, не деформуються від підвищеної вологості або різкого перепаду температур. До того ж алюмінієві двері можуть бути виконані в будь-якому кольорі, а також імітувати структуру дерева, так як їх фарбування здійснюється порошковими фарбами.

“Холодний” алюмінієвий профіль не підходить для використання в житлових приміщеннях і використовується в основному для засклення балконів, лоджій та нежитлових приміщень.

“Теплий” алюмінієвий профіль складається з трьох частин: між двома профілями вставляють термоізоляційну вставку. Її призначення – зупиняти потік тепла, який рухається з приміщення на вулицю та потік шуму з вулиці. Цю вставку називають терморозривом або термомостом. Це дозволяє використовувати “теплий” алюмінієвий профіль в житлових приміщеннях оскільки опір теплопередачі у нього досить високий.

Можлива установка як «холодних» (наприклад, для офісних приміщень, магазинів), так і «теплих» дверей (житлові приміщення, медичні установи та ін.). При виготовленні «холодних» дверей вибирається, як правило, одно- або двокамерний профіль. При виготовленні ж «теплих» алюмінієвих дверей використовують трикамерний профіль і різні наповнювачі. Не менш широке застосування знайшли та алюмінієві вікна, які все частіше використовуються як для офісних і промислових, так і для житлових приміщень. Їх незаперечними плюсами є стійкість до умов навколишнього середовища, можливість витримати перепад температур в широкому діапазоні, екологічність,  пожежобезпечність і звукоізоляція. Алюмінієві вікна прослужать не одному поколінню, не доставляючи при цьому значного клопоту з доглядом і ремонтом. Алюміній – легкий і міцний матеріал, завдяки чому з нього можна виготовляти різні великогабаритні конструкції, наприклад, у нас Ви можете замовити навіть павільйони для зимового саду. Наша фірма виготовляє засклення фасадів будь-якого розміру і форм, а наші майстри допоможуть створити Вам індивідуальний проект і здійснять його виготовлення та встановлення в максимально короткі терміни.  Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якісному виконанні роботи, так як ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і сертифікованою продукцією. При встановленні алюмінієвих дверей і вікон, ми використовуємо тільки високоякісну фурнітуру заводського виробництва і працюємо з майстрами високого класу, які знають свою справу. Звертайтесь і ми допоможемо здійснити навіть найсміливіші ваші задуми !

X
Бажаєте щоб наші менеджери Вам зателефонувати ?
Очікуйте, ми скоро перетелефонуємо !
(099) 999-99-99